Ангеліна Калініна в 1/8 фіналу Чженчжоу
2023 Oct 11, 17:54 ПП
2 хвилин читання

На турнірі WTA 500 у Чженчжоу 1/8 фіналу стартувала з упевненої перемоги Ангеліни Калініної над представницею держави-терориста Вєрою Звонарьовою. Пізніше Леся Цуренко перемогла 10-й номер посіву Донну Векіч.

Вєра Звонарьова – Ангеліна Калініна

Ангеліна Калініна змогла стримати натиск суперниці, зломити її опір і легко добити в другій партії. В першому сеті гра йшла до першої помилки. Суперниці зубами чіплялися за свої гейми і підбирали вдалий момент для брейку.

Перші два брейк-пойнти заробила Звонарьова за рахунку 2:1. На щастя, Калініна відігралася і в наступному ж геймі могла і сама взяти подачу суперниці, але двічі її пробачила. Вирішальним став 11-й гейм в якому Ангеліна лише з пʼятої спроби зробила брейк і вийшла вперед. А вже на своїй подачі оформила перемогу в партії.

Другий сет пройшов для нашої тенісистки набагато легше. Вона буквально розмазала росіянку по корту, не давши їй захистити жодного гейма на своїй подачі (6:1).

Леся Цуренко – Донна Векіч

Для іншої українки в Чженчжоу 1/8 фіналу ледь не стала останньою стадією. Лесі Цуренко довелося протягом всього першого сету наздоганяти 10-у сіяну Донну Векіч і тільки неймовірне вольове зусилля дозволило їй виграти і партію, і матч загалом.

Векіч одразу зробила брейк, повела в рахунку (2:0) і поступово йшла до своєї перемоги, але у вирішальний момент щось зламалося. Цуренко вперлася за рахунку 4:5 і змогла в останній момент відіграти життєво важливий брейк. Доля партії вирішувалася на тай брейку, і тут вже Леся показала себе у всій красі – 7:4.

Другий сет також закінчився тай-брейком, втім шлях до нього був довшим і більш звивистим. Цуренко спочатку лідирувала (3:1), потім поступалася (5:3), але дотягнула до 13-го гейму і дотиснула більш статусну суперницю.

WTA 500 Чженчжоу. 1/8 фіналу

11 жовтня

Вєра Звонарьова – Ангеліна Калініна (Україна) – 5:7, 1:6

Леся Цуренко (Україна) – Донна Векіч (Хорватія, 10) – 7:6 (7:4), 7:6 (7:2)

Цінь Вень Чжен (Китай) – Марія Саккарі (Греція, 3) – 7:6 (7:2), 6:3

Ясміне Паоліні (Італія) – Каролін Гарсія (Франція, 6) – 3:6, 6:4, 7:5

У чвертьфіналі Ангеліна Калініна зустрінеться з кривдницею іншої українки Катерини Володько – Цінь Вень Чжен. Китаянка несподівано пройшла третю сіяну Марію Саккарі. Матч відбудеться у пʼятницю 13 жовтня.

На Цуренко чекає зустріч із переможницею пари Барбора Крейчикова (7) – Петра Мартич.

Дивіться матчі турніру WTA 500 в Чженчжоу в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Початок наступної трансляції – завтра о 10:00 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі українок та інших зірок світового тенісу.