Shanghai Masters. Алькарас сенсаційно програв Дімітрову

Карлос Алькарас в Шанхаї не зміг пройти далі 1/8 фіналу. Лідера посіву зупинив болгарин Григор Дімітров.

Карлос Алькарас – Григор Дімітров

Григор Дімітров став найменш рейтинговим суперником, якому поступився Карлос Алькарас за останні 5 місяців. За цей період іспанець встиг програти всього 5 матчів і майже щоразу це були суперники з топ-4 світового рейтингу (єдине виключення – 12-й Томмі Пол).

Болгарин чудово скористався ненайкращою формою лідера посіву і здійснив ефектний камбек після програного першого сету. Та навіть у програній першій партії Дімітров довго вів у рахунку і подавав на сет, проте не зміг впоратися з нервами (5:7).

Втім через це Карлос Алькарас в Шанхаї затримався всього на один сет довше. Спочатку Дімітров непристойно легко забрав другу партію, оформивши на шляху до цього 2 брейки. А в третьому сеті Григору вистачило і одного брейку, щоб оформити сенсаційну перемогу. Вже за рахунку 1:1 він взяв гейм на подачі Алькараса, а далі зміг досить легко закрити сет на своїх подачах (6:4).

Результати Shanghai Masters. 1/8 фіналу

11 жовтня

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) – Григор Дімітров (Болгарія, 18) – 7:5, 2:6, 4:6

Ніколас Харрі (Чилі, 22) – Дієго Шварцман (Аргентина) – 6:3, 5:7, 6:3

Юго Юмбер (Франція, 32) – Стефанос Ціціпас (CША) – 6:1, 6:2

Дивіться чвертьфінали турніру Shanghai Masters в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports. Початок трансляції – завтра о 13:30 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.