Результати 1/8 фіналу WTA 500 в Чженчжоу
2023 Oct 12, 21:41 ПП

Відбулись поєдинки 1/8 фіналу турніру WTA 500 Чженчжоу. Барбора Крейчикова пройшла Петру Мартич, а Унс Джабір знялась після перемоги.

Унс Джабір – Лучія Бронцетті

Джабір досить легко розібралась зі своєю опоненткою з Італії. У першому сеті після програного гейму на своїй подачі представниця Тунісу взяла три гейми поспіль та довела сет до перемоги.

У другому сеті сьома ракетка світу впевнено перемагала з рахунком 5:2, але швидко завершити поєдинок завадив дискомфорт в коліні. У підсумку Бронцетті зрівняла рахунок та перевела гру у тай-брейк. Там Джабір все ж вирвала перемогу.

Після перемоги над італійкою Джабір заявила, що вимушена знятись з турніру через травму коліна. Відповідно її суперниця по чвертьфіналу Дарія Касаткіна пройшла у півфінал без перешкод.

Барбора Крейчикова – Петра Мартич

Крейчикова на правах фаворитки в більшості вела гру, хоча перший сет не був дуже легким. Тривалий час рахунок був рівним, але наприкінці чешка виконала брейк-пойнт та перемогли 7:5.

Другий сет вже був набагато простішим для Крейчикової. Мартич виграла лише один гейм за рахунку 0:2, після чого майже не нав’язала боротьби суперниці. Таким чином у чвертьфіналі Барбора Крейчикова зустрінеться з українкою Лесею Цуренко. Цей матч запланований на 13 жовтня.

WTA 500 Чженчжоу. 1/8 фіналу

12.10.2023

Людміла Самсонова (№11) – Лаура Зігемунд (Німеччина) – 6:3, 2:6, 1:6

Унс Джабір (Туніс, №4) – Лучія Бронцетті (Італія) – 6:3, 7:6(5)

Бай Чжуосюань (Китай) – Дарія Касаткіна (№8) – 2:6, 4:6

Барбора Крейчикова (Чехія, №7) – Петра Мартич (Хорватія) – 7:5, 6:1

На турнірі в Чженчжоу окрім Цуренко продовжує виступати ще одна українка – Ангеліна Калініна. У чвертьфіналі вона зустрінеться з кривдницею іншої українки Катерини Володько – Цінь Вень Чжен. Китаянка несподівано пройшла третю сіяну Марію Саккарі. Матч відбудеться у пʼятницю 13 жовтня.

Дивіться матчі турніру WTA 500 в Чженчжоу в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Початок наступної трансляції – завтра о 10:00 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі українок та інших зірок світового тенісу.