Результати чвертьфіналу Shanghai Masters
2023 Oct 12, 19:48 ПП

Відбулись перші півфінальні поєдинки турніру ATP 1000 в Шанхаї: Губерт Гуркач переміг Фабіана Марожана, а Себастіан Корда – Бена Шелтона.

Фабіан Марожан – Губерт Гуркач

Марожан досить несподівано виграв перший сет у поєдинку з фаворитом. Гуркач допустився на одну помилку більше, що і призвело до поразки. Але на більше представника Угорщини не вистачило.

У другому сеті Гуркач дозволив супернику взяти лише один гейм на своїй подачі. А ось у вирішальній частині гри рахунок тривалий час був рівним. Але після 3:3 поляк взяв усе в свої руки та виграв три гейми поспіль.

Бен Шелтон – Себастіан Корда

Поєдинок між Шелтоном та Кордою був досить близьким та тривав майже 3 години. Перший сет з одним брейк-пойнтом у кожного тенісиста перейшов у тай-брейк, де переможцем став Шелтон, реалізувавши аж 5 сет-пойнт.

А ось у другому Бен трохи підсів та програв три гейми поспіль та поступився 2:6. Вирішальний сет був досить напруженим та знову перейшов у тай-брейк. Корда перемагав 6:1, але Шелтон зміг зрівняти рахунок. Проте все ж Себастіан виграв 2 розіграші поспіль та вийшов у півфінал.

Результати Shanghai Masters. 1/4 фіналу

12.10.2023

Фабіан Марожан (Угорщина) – Губерт Гуркач (Польща, №16) – 6:4, 1:6, 3:6

Бен Шелтон (США, №19) – Себастіан Корда (США, №26) – 7:6 (12), 2:6, 6(6):7

У півфіналі Гуркач та Корда розіграють між собою місце у фіналі. Їх поєдинок запланований на 14 жовтня. Інші чвертьфінальні матчі,  Григор Дімітров – Ніколас Харрі та Юго Юмбер – Андрєй Рубльов відбудуться завтра, 13 жовтня.

Дивіться вирішальні матчі турніру Shanghai Masters в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports. Найближча трансляція – завтра об 11:30 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.