Снігур вийшла у чвертьфінал WTA 250 Клуж-Напока
2023 Oct 18, 20:55 ПП

У другому колі турніру WTA 250 Клуж-Напока Дарія Снігур перемогла німкеню Анну-Лену Фрідзам.

Дарія Снігур – Анна-Лена Фрідзам

Українка дуже впевнено почала гру, реалізувавши брейк-пойнт вже у першому геймі. Фріздам була близька аби одразу зрівняти рахунок, але все ж українка забрала і свою подачу. Після цього Дарія не давала жодних шансів суперниці навіть наблизитись до перемоги у жодному з геймів та “всуху” виграла перший сет.

У другому все було майже навпаки. Снігур швидко почала поступатись з рахунком 0:2, але у наступному геймі взяла бал на подачу суперниці. Здавалось, чудова нагода зрівняти рахунок. Проте німкеня взяла усе у свої руки та виграла 4 гейми поспіль.

У вирішальному сеті українка повела у рахунку 2:0, але втратила свою перевагу. Після цього знову взяла три гейми поспіль, але за рахунку 5:3 на своїй подачі не змогла реалізувати 2 матч-пойнти. 10 гейм був дуже напруженим та довгим, але все ж Снігур вдалось вирвати перемогу.

Ця перемога вивела Дарію у чвертьфінал турніру WTA 250 Клуж-Напока. Для 21-річної українки це перший чвертьфінал у кар’єрі на турнірах рівня WTA. Нагадаємо, що у першому колі Снігур несподівано обіграла третю сіяну Грет Міннен.

WTA 250 Клуж-Напока. Друге коло

18 жовтня

Дарія Снігур (Україна) – Анна-Лена Фрідзам (Німеччина) – 6:0, 1:6, 6:4

Снігур – єдина українка, яка все ще продовжує виступи на WTA 250 Клуж-Напока. Раніше турнір покинули Катерина Байндль, Даяна Ястремська та Анастасія Соболєва. Суперниця Дарії у чвертьфіналі визначиться 19 жовтні після зустрічі німкені Тамари Корпач та британки Джоді Барредж.

Вирішальні поєдинки турніру WTA 250 в Клуж-Напоці дивіться в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, розпочинаючи з чвертьфінальної стадії. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі українок та інших зірок світового тенісу.