Результати першого кола WTA 250 Клуж-Напока
2023 Oct 17, 18:30 ПП

У першому колі турніру WTA 250 Клуж-Напока Дарія Снігур несподівано пройшла Грет Міннен, а Анастасія Соболєва поступилась Анні Бондар.

Анна Бондар – Анастасія Соболєва

19-річна Соболєва вперше у кар’єрі спробувала свої сили у турнірі рівня WTA, перед цим подолавши кваліфікацію, проте дебют видався не дуже вдалим. Хоча у першому сеті українка нав’язала боротьбу суперниці та виграла з рахунком 7:5.

Але на більше Анастасії не вистачило. У другому сеті українка програла всі 4 гейми на своїй подачі, хоча і реалізувала 2 брейк-пойнти. А у вирішальній частині гри намагалась боротись, але за рахунку 3:5 дала Бондар одразу 3 матч-пойнти.

Грет Міннен – Дарія Снігур

21-річна Снігур у першому колі зустрілась з третьою сіяною Грет Міннен та була явним андердогом. Але одразу почала доводити, що це не так. Спершу суперниці обмінялись брейк-пойнтами, а за рахунку 2:2 українка виграла подачу суперниці, що і принесло їй перемогу.

Другий сет був ще простішим для Снігур. Дарія швидко повела в рахунку 3:1, вигравши гейм на подачу суперниці, а за рахунку 2:5 виконала ще один брейк-пойнт та виграла матч.

Це була друга зустріч тенісисток, і українка змогла зрівняти рахунок. В лютому минулого року Снігур програла Міннен у фіналі турніру ITF в німецькому Альтенкірхен. У наступному колі турніру WTA 250 Клуж-Напока суперницею Дарії стане німецька тенісистка Анн-Лена Фріздам.

WTA 250 Клуж-Напока. Перше коло

17 жовтня

Анна Бондар (Угорщина) – Анастасія Соболєва (Україна) – 5:7, 6:2, 6:3

Грет Міннен (Бельгія, №3) – Дарія Снігур (Україна) – 3:6, 2:6

Нагадаємо, що за день до цього, у першому колі турніру WTA 250 Клуж-Напока, поступились одразу дві українки: Катерина Байндль та Даяна Ястремська.

Вирішальні поєдинки турніру WTA 250 в Клуж-Напоці дивіться в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, розпочинаючи з чвертьфінальної стадії. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі українок та інших зірок світового тенісу.