2023 Aug 08, 16:27 ПП

Як і тиждень тому у Вашингтоні, українка Ангеліна Калініна поступилася в матчі першого кола турніру WTA 1000 в Монреалі. Цього разу нашу тенісистку зупинила американка Слоун Стівенс.

Слоун Стівенс – Ангеліна Калініна

Другий поспіль заокеанський турнір починається для Ангеліни Калініної з невдачі. 28-а ракетка світу провела дуже непростий матч і їй зовсім трішки не вистачило удачі у вирішальних моментах.

Ангеліна важко входила в гру, програвши перші трі гейми під нуль. Своє перше очко Калініна здобула, аж у 15-у розіграші. Проте це не стало катастрофою, адже українка хоч і довго запрягала, але швидко поїхала. Вона з боями виграла три гейми поспіль і зрівняла рахунок.

Наприкінці партії суперниці знову обмінялися брейками, а у вирішальний момент більш спритною виявилась Стівенс (6:4).

Другий сет пройшов на якомусь неймовірному надриві. Суперниці щоразу чіплялися за подачу одна одної, тому брейків у цій партії було вдвічі більше, ніж виграних геймів на своїй подачі. Тим не менш, хаос привів до нічийного рахунку 6:6 і тай-брейку, на який більше сил приберегла саме американка.

WTA 1000 Монреаль, перше коло

Слоун Стівенс (США) – Ангеліна Калініна (Україна) – 6:4, 7:6 (7:2)

Сьогодні ввечері свої матчі першого кола зіграють ще три українки. Еліна Світоліна зустрінеться з американкою Даніель Роуз Коллінз, Марна Костюк – з китаянкою Цінь Вень Чжен, а Леся Цуренко – з хорваткою Петрою Мартич.

Матчі турніру WTA 1000 в Монреалі в прямому етері дивіться на setantasports.com, а також на телеканалі Setanta Sports+ Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports аби не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу.