Novak Djokovic at Wimbledon quaterfinal

На Вімблдонському турніри визначились останні чвертьфіналісти, до числа яких потрапив і Новак Джокович. Результати Вімблдона в огляді Setanta Sports.

Гольгер Руне – Новак Джокович

Новак Джокович здобув чергову перемогу і ще на крок наблизився до свого шостого фіналу Вімблдона поспіль. Цього разу серб не залишив жодних шансів Гольгеру Руне.

Новак одразу розпочав з місця в карʼєр вигравши стартові 3 гейми під нуль. З часом Руне прийшов до тями, але рятувати сет було вже пізно (3:6). Друга партія почалася більш рівно, але за рахунку 3:3 Джокович взяв подачу суперника, після чого, згаявши 6 сет-пойнтів, довів справу до перемоги (6:4).

Старт третього сету Руне знову провалив (0:2), а далі хоч і намагався пручатися, та зупинити Новака не зміг. Серб переміг 6:2 і вийшов у чвертьфінал, де зустрінеться з Алексом Де Мінором.

Дуже цікавий матч видали Алєксандер Звєрєв і Тейлор Фріц. Німець виграв перші два сети, а в середині третього почав відпускати ініціативу і дозволив супернику здійснити неймовірний камбек. У півфіналі на Фріца чекає італієць Лоренцо Музетті.

Де дивитись Вімблдон 2024?

Setanta Sports – офіційний транслятор Вімблдону 2024 в Україні. Тому чвертьфінали чоловічої сітки Вімблдону в прямому етері дивіться ексклюзивно на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналах Setanta Sports і Setanta Sports+. Початок трансляції – завтра о 15:30 за Києвом.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.