Результати Вімблдону
2023 Jul 06, 21:06 ПП

6 липня відбулись поєдинки першого та другого кола Вімблдона. Леся Цуренко перемогла Катеріну Сінякову, Еліна Світоліна обіграла Елісе Мертенс, а Ангеліна Калініна – Джессіку Бузас Манейро.

Леся Цуренко – Катеріна Сінякова

Перший сет був дуже нестабільним. Суперниці більше заробили очок на чужих подачах. В певний момент Цуренко вела в рахунку 3:1, але потім Сінякова зрівняла рахунок. У підсумку чешка знову помилилась та програла.

А ось другий сет Цуренко провела майже ідеально – повела в рахунку 3:0, віддала суперниці лише один гейм, а потім знову забрала 3 розіграші поспіль та спокійно перемогла.

У третьому колі турніру Цуренко зіграє проти представниці Румунії Ани Богдан. Поєдинок відбудеться 8 липня.

Еліна Світоліна – Елісе Мертенс

Світоліна дуже впевнено провела перший сет, де спокійно забирала свої подачі та віддала суперниці лише один гейм. Друга частина гри була протилежною. Тепер вже українка взяла лише одну подачу, і ту вже за рахунку 5:0.

На вирішальну частину гри Світоліна знову зібралась з силами та зіграла дуже добре. Програла лише один розіграш всередині сету, а всі інші гейми забрала дуже впевнено.

У третьому колі суперницею Світоліної стане американка Софія Кенін. Свій поєдинок, як і Цуренко, українка проведе 8 липня.

Також 6 липня відбувся перенесений поєдинок першого кола, де Ангеліна Калініна перемогла Джессіку Бузас Манейро з Іспанії – 6:4, 6:3. 7 липня Калініна має зіграти з канадкою Б’янкою Андреєску.

Нагадаємо, що раніше у перше коло Вімблдону подолала Марта Костюк, яка перемогла Саккарі. Це перший випадок в історії, коли у друге коло Вімблдону пробилось одразу 4 українки.

Де дивитись Вімблдон

Матчі Вімблдона у прямому етері транслюватиме Setanta Sports. Оформлюйте підписку на OTT-платформу Setanta Sports, аби не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу на найпрестижнішому турнірі. А з промокодом POINT50 оформлюйте підписку з 50% знижкою.