Швьонтек і Сабалєнка зіграють у фіналі Madrid Open, Ціціпас вилетів

Визначились фіналістки жіночої сітки Madrid OpenШвьонтек (1) зустрінеться із Сабалєнка (2). На чоловічому турнірі завершилась стадія 1/4 фіналу, і її не зміг подолати Стефанос Ціціпас.

Ян-Леннард Штруфф – Стефанос Ціціпас

Останній потенційно рівний суперник для Алькараса залишив турнір у Мадриді за підсумками чвертьфіналів. Стефанос Ціціпас у запеклому поєдинку поступився 65-й ракетці світу Яну Леннарду Штруффу. Суперники провели на корті 2,5 години, відіграли 34 гейми і лише в двох із них тенісисту не вдавалося перемогти на своїй подачі.

В першому сеті не тільки обійшлося без брейків, але і брейк-пойнтів було всього три. Їх усі не зміг реалізувати Ціціпас – два за рахунку 2:1, а останній був сет-пойнтом при 5:4. Штруфф щоразу відігравався, затягнув сет у тай-брейк де і дотиснув більш статусного грека.

У вирішальний момент другої партії (5:5) Ціціпас зміг взяти гейм на подачі німця і зрівняв рахунок (7:5). Але в  третьому сеті сильнішим знову виявився Штруфф. Спочатку він відіграв чергові 2 брейк-пойнти при 1:1, а в наступному геймі сам зробив брейк, чого вистачило для перемоги (6:3).

ATP 1000. Madrid Open, 1/4 фіналу

04.05.2023

Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) – Стефанос Ціціпас (Греція, 4) – 7:6 (7:5), 5:7, 6:3

Чжічжень Чжан (Китай) – Аслан Карацев – 6:7 (3:7), 4:6

Сьогодні відбудуться півфінальні матчі чоловічої сітки. Карлос Алькарас зустрінеться з Борною Чорічем о 17:00 за Києвом, а Ян-Леннард Штруфф – з Асланом Карацевим (21:00).

Іга Швьонтек – Вєроніка Кудєрмєтова

Іга Швьонтек знову катком пройшлася по суперниці. Якщо Мартич у чвертьфіналі змогла виграти три гейми за весь матч, то Кудєрмєтовой вистачило класу всього на два, але і для цього знадобилися надзусилля.

Польська тенісистка потужно стартувала (3:0) і мала забирати ще й четвертий гейм, але суперниці вдалося відіграти 3 брейк-пойнти і захистити свою подачу. Тим не менш, Швьонтек виграла наступні три гейми, а з ними і партію (6:1).

Другий сет Кудєрмєтова почала єдиним геймом на своїй подачі (за весь поєдинок), в якому не дозволила суперниці заробити брейк-пойнт. Лідерку посіву це не вразило і вона виграла 6 наступних геймів поспіль (6:1).

Легка перемога і вихід у фінал, де Швьонтек зустрінеться з Аріною Сабалєнка, яка пройшла Марію Саккарі.

WTA 1000. Madrid Open, 1/2 фіналу

04.05.2023

Іга Швьонтек (Польща, 1) – Вєроніка Кудєрмєтова (12) – 6:1, 6:1

Марія Саккарі (Греція, 9) – Аріна Сабалєнка (2) – 4:6, 1:6

Фінал WTA 1000 Madrid Open Іга Швьонтек – Аріна Сабалєнка пройде в субботу, 6 травня, о 19:30.

Де дивитись Madrid Open?

Півфінали чоловічої сітки Madrid Open в прямому етері дивіться сьогодні на телеканалі Setnta Sports+, а також на ОТТ-платформі Setanta Sports. Початок трансляції – о 17:00 за Києвом.