Madrid Open. Алькарас і Швьонтек пробились у півфінал

Лідери світового тенісу Іга Швьонтек та Карлос Алькарас виграли свої матчі 1/4 фіналу Madrid Open.

Карлос Алькарас – Карен Хачанов

Карлос Алькарас впевнено крокує до другого поспіль титулу (як і Швьонтек) на батьківщині за останні кілька тижнів. Цього разу іспанець без особливих проблем розібрався з Кареном Хачановим.

У першій партії Карлос впевнено забирав свою подачу, а за рахунку 3:3 зробив брейк. Він повів 40:0 на подачі суперника, але реалізувати зміг тільки третій брейк-пойнт. Після цього Алькарас дав промінець надії Хачанову, але одразу його відібрав, вигравши 2 своїх гейми (6:4).

Другий сет пішов трохи за іншим сценарієм – аутсайдер спромігся зробити брейк і швидко повести 4:1. Та Алькараса це лише розізлило і він взяв 6 із наступних 7 геймів (7:5).

Суперником іспанця у півфіналі буде 17 сіяний Борна Чоріч. Хорват у двох сетах переміг Даніеля Альтмаєра.

ATP 1000. Madrid Open, 1/4 фіналу

03.05.2023

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) – Карен Хачанов (10) – 6:4, 7:5

Даніель Альтмаєр (Німеччина) – Борна Чоріч (Хорватія, 17) – 3:6, 3:6

Ще два чвертьфінали пройдуть сьогодні. Стефанос Ціціпас зіграє з Яном-Леннардом Штруффом (21:00), а Чжічжень Чжан – з Асланом Карацевим (14:00).

Іга Швьонтек – Петра Мартич

Для лідерки жіночого посіву Іги Швьонтек чвертьфінальний матч склався ще легше. Вона почала його з 7 виграних геймів поспіль (6:0, 1:0) і коли суперниця увімкнулась, було вже запізно. У другій партії польській тенісистці вистачило всього одного брейка, щоб оформити швидку перемогу (70 хвилин).

В іншому чвертьфіналі Джессіка Пегула (3) несподівано поступилася Вєронікє Кудєрмєтовій.

WTA 1000. Madrid Open, 1/4 фіналу

03.05.2023

Іга Швьонтек (Польща, 1) – Петра Мартич (Хорватія, 27) – 6:0, 6:3

Джессіка Пегула (США, 3) – Вєроніка Кудєрмєтова (12) – 4:6, 6:0, 4:6

Вже сьогодні визначаться фіналістки жіночої сітки Madrid Open. Швьонтек зустрінеться якраз із Кудєрмєтовою о 22:30, а другу путівку в фінал розіграють Марія Саккарі та Аріна Сабалєнка (17:00).

Де дивитись Madrid Open?

Сьогоднішні матчі Madrid Open в прямому етері дивіться на телеканалі Setnta Sports+, а також на ОТТ-платформі Setanta Sports. Початок трансляції з Мадриду – о 14:00 за Києвом.