Результати Shanghai Masters
2023 Oct 13, 22:35 ПП
1 хвилин читання

13 жовтня відбулись поєдинки чвертьфіналу турніру ATP 1000 в Шанхаї: Григор Дімітров переміг Ніколаса Харрі, а Юго Юмбер поступився Андрєю Рубльову.

Григор Дімітров – Ніколас Харрі

У першому сеті суперники практично не допускали помилок. Єдиний шанс реалізувати брейк-пойнт мав Дімітров за рахунку 3:2, але не скористався ним. В інших геймах тенісисти впевнено вигравали свої подачі. А ось на тай-брейку болгарин показав свою майстерність.

Все завершилось у другому сеті. Як би Харрі не намагався нав’язати боротьбу, йому не вдавалось навіть наблизитись до брейк-пойнту. А ось Григор за рахунку 3:3 виграв гейм на подачі суперника та впевнено довів гру до перемоги.

У півфіналі турніру Григор Дімітров зустрінеться з представником країни-терориста Андрєєм Рубльовим. У іншому ж матчі зіграють Губерт Гуркач та Себастіан Корда. Обидва поєдинки заплановані на завтра, 14 жовтня.

Результати Shanghai Masters. 1/4 фіналу

13.10.2023

Григор Дімітров (Болгарія, №18) – Ніколас Харрі (Чилі, №22) – 7:6(2), 6:4

Юго Юмбер (Франція, №32) – Андрєй Рубльов (№5) – 2:6, 3:6

Дивіться вирішальні матчі турніру Shanghai Masters в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports. Найближча трансляція – завтра об 11:30 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.