Elina Svitolina lost to Rybakina
2024 Jun 03, 17:33 ПП
2 хвилин читання

2-3 червня відбулись матчі 1/8 фіналу Ролан Гаррос – Еліна Світоліна не змогла пройти Єлєну Рибакіну, Іга Швьонтек та інші лідерки посіву вийшли у чвертьфінал.

Еліна Світоліна – Єлєна Рибакіна

Еліні Світоліній не вдалося вдруге поспіль вийти до чвертьфіналу Ролан Гаррос. Як і на першому гранд-слемі цього сезону, українка змушена була зупинитись в 1/8 фіналу.

Матч проти Єлєни Рибакіної одразу почався з проблем. Світоліна віддала гейм на своїй подачі, проте одразу відігралася (1:1). За рахунку 2:2 казахстанська спортсменка зробила ще один брейк, який і став вирішальним. Далі вона впевнено забирала свої гейми і заслужено перемогла 6:4.

Другу партію Рибакіна також почала з брейка і цього разу не залишила Еліні жодних шансів. У певний момент справа взагалі йшла до розгрому (4:1), проте українка не кинула чинити опір – 6:3. На цьогорічному Ролан Гаррос Еліна Світоліна дісталася найдалі з українок, тому чвертьфінали пройдуть без участі наших спортсменок.

Серед інших результатів відзначаємо фантастичну перемогу Іги Швьонтек над Потаповою (6:0, 6:0 за 40 хвилин), а також успішні поєдинки Коко Гофф, Маркети Вондроушової та Онс Жабер.

• Еліна Аванєсян – Жасмін Паоліні (Італія, 12) – 6:4, 0:6, 1:6

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.