Elina Svitolina at Roland Garros
2024 Jun 02, 00:13 ДП

Одна з українок змогла пробитись в 1/8 фіналу Ролан Гаррос – Еліна Світоліна в матчі третього кола гранд-слема перемогла румунку Ану Богдан.

Перша ракетка України помстилася Ані Богдан за поразку в матчі збірних кілька тижнів тому. Тоді Еліна Світоліна могла принести нашій збірній путівку в наступний раунд Кубка Біллі Джин Кінг, але румунки завдяки неймовірному камбеку переломили хід зустрічі і пройшли далі.

Цього разу Світоліна виявилась сильнішою, впевнено розібравшись із Богдан. На початку гри Еліна мала певні проблеми і навіть першою віддала гейм на своїй подачі (2:3). Проте далі все пішло за сценарієм українки – вона виграла три гейми поспіль (5:3) і мала б вигравати четвертий та закривати сет. Богдан відіграла сет-пойнт і навіть зрівняла рахунок (5:5), але віддала кінцівку партії (5:7).

Другий сет почався з брейка румунки, який тільки завів Світоліну. Вона виграла всі чотири гейми на подачі Богдан і додала ще два своїх, щоб ефектно закрити партію з рахунком 6:2. У 1/8 фіналу Ролан Гаррос Еліна Світоліна зіграє з Єлєною Рибакіною з Казахстану.

Нагадаємо, інша українка Даяна Ястремська свій матч третього кола вчора програла третій сіяній Коко Гофф.