Novak Djokovic in Rolan Garros quaterfinal
2024 Jun 04, 09:42 ДП

На паризькому гранд-слемі визначились усі чвертьфіналісти чоловічої сітки. Результати Ролан Гаррос в огляді Setanta Sports.

Новак Джокович – Франсіско Черундоло

Франсіско Черундоло ледь не став головною сенсацією 1/8 фіналу Ролан Гаррос. Аргентинець навʼязав серйозну боротьбу чинному чемпіону Новаку Джоковичу, вів за сетами 2:1 і навіть мав прихований матч-бол, але в підсумку все одно поступився.

Джокович дуже легко взяв першу партію (6:1), тому здалося, що ми побачимо впевнені 3:0 і легкий вихід у чвертьфінал. Натомість два наступні сети виграв Черундоло (7:5, 6:3), зробивши по одному брейку в кожному з них.

В четвертій партії аргентинець також першим зробив брейк і вів 4:2. Перемога над триразовим тріумфатором Ролан Гаррос була всього у двох геймах, але дотиснути Новака Черундоло не зміг. Серб взяв 5 з наступних 6 геймів (7:5) і зрівняв рахунок за сетами.

На початку пʼятої партії суперники знову обмінялися брейками, а за рахунку 4:3 Джокович здобув вирішальну перевагу, взявши подачу суперника. 6:3 і далі йде Новак.

Результати Ролан Гаррос. 1/8 фіналу

03.06.2024

• Новак Джокович (Сербія, 1) – Франсіско Черундоло (Аргентина, 23) – 6:1, 5:7, 3:6, 7:5, 6:3
  • Алєксандер Звєрєв (Німеччина, 4) – Гольгер Руне (Данія, 13) – 4:6, 6:1, 5:7, 7:6 (7:2), 6:2
  • Алекс Де Мінор (Австралія, 11) – Данііл Мєдвєдєв (5) – 4:6, 6:2, 6:1, 6:3
  • Тейлор Фріц (США, 12) – Каспер Рууд (Норвегія, 7) – 6:7 (6:8), 6:3, 4:6, 2:6

Днем раніше свої матчі 1/8 фіналу Ролан Гаррос виграли Сіннер (2), Алькарас (3), Ціціпас (9) і Дімітров (10). Це значить, що перша четвірка посіву продовжує свій шлях, а тенісистом із найнижчим рейтингом у чвертьфіналі стане Алекс Де Мінор (11).

Де дивитись турніри ATP?

Більшість турнірів ATP можна переглянути в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+. Наступний подібний відбудеться після завершення Ролан Гаррос.