Ролан Гаррос. Швьонтек та Рууд вийшли у півфінал

Результати Ролан Гаррос

У чоловічому та жіночому турнірах Ролан Гаррос відбулись чвертьфінальні поєдинки: Іга Швьонтек та Каспер Рууд пройшли далі.

Іга Швьонтек – Корі Гофф

У Швьонтек була змога перевести дух перед чвертьфінальним матчем, адже на попередньому етапі суперниця полячки українка Леся Цуренко відмовилась продовжувати поєдинок ще у першому сеті через погане самопочуття.

У чвертьфіналі перша ракетка світу зустрілась з американкою Корі Гофф. Це було повторення тогорічної фінальної пари Ролан Гаррос. Як і рік тому Швьонтек здобула впевнену перемогу у двох сетах.

У першому сеті гра була досить рівною, але у вирішальний момент Іга виявилась міцнішою. За рахунку 5:4 полячка виграла гейм на подачі суперниці під нуль. На старті другої частини гри Гофф ледь не виконала брейк-пойнт, проте згодом програла дві своїх подачі, а відповідно і матч.

WTA. Ролан Гаррос, чвертьфінал

07.06.2023

Іга Швьонтек (Польща, №1) – Корі Гофф (США, №6) – 6:4, 6:2

Беатріс Хаддад Мая (Бразилія, №14) – Унс Джабір (Туніс, №7) – 3:6, 7:6(5), 6:1

У півфіналі Швьонтек зустрінеться з бразилійкою Беатріс Хаддад Маєю. В іншій півфінальній парі зіграють Аріна Сабалєнка, яка у чвертьфіналі обіграла Еліну Світоліну, та представниця Чехії Кароліна Мухова.

Гольгер Руне – Каспер Рууд

Рууд дуже впевнено розпочав поєдинок і у першому сеті дав виграти супернику лише один гейм, але і там мав шанс реалізувати один з трьох брейк-пойнтів. Другий сет також пройшов за переваги норвежця і з перемогою 6:2.

А ось у третьому Рууд трохи здав, програв свою першу подачу та у підсумку поступився 3:6. Щоправда, Руне не зміг розвинути свою перевагу у четвертому сеті. Каспер знову увімкнувся на повну і міг закривати гру ще за рахунку 2:5, проте не реалізував 2 матч-пойнти. Але вже у наступному геймі норвежець виграв поєдинок.

ATP. Ролан Гаррос, чвертьфінал

07.06.2023

Гольгер Руне (Данія, №6) – Каспер Рууд (Норвегія, №4) – 1:6, 2:6, 6:3, 3:6

Алєксандр Звєрєв (Німеччина, №22) – Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина) – 6:4, 3:6, 6:3, 6:4

На наступному етапі Каспер Рууд зустрінеться з Алєксандром Звєрєвим з Німеччини. У іншій же півфінальній парі зійдуться Карлос Алькарас та Новак Джокович.

Для всіх користувачів Setanta Sports зараз діє акційна пропозиція. Використайте промокод BACK777 і отримайте річну підписку за 777 грн! Розпочніть літо з топовими подіями на setantasports.com.