Новак Джокович переміг на Ролан Гаррос
2023 Jun 12, 10:37 ДП

11 червня відбувся фінал Ролан Гаррос серед чоловіків, у якому Новак Джокович переміг Каспера Рууда.

Новак Джокович – Каспер Рууд

Поєдинок не був дуже важким для серба. Насправді рівним виявився лише перший сет, де Джокович програв свою першу подачу, проте згодом зрівняв рахунок та не залишив супернику шансів на тай-брейку.

На початку другого сету Новак виконав брейк-пойнт, після чого впевнено довів його до перемоги. У вирішальному сеті Рууд нав’язав боротьбу сербу, але все ж без шансів програв свою подачу за рахунку 5:5, після чого Джокович подав на матч.

ATP. Ролан Гаррос, фінал

11.06.2023

Новак Джокович (Сербія, №3) – Каспер Рууд (Норвегія, №4) – 7:6(1), 6:3, 7:5

Для Джоковича це був 34 фінал турнірів “Великого шолому”, у якому серб здобув свій 23 титул. За цим показником Новак став лідером в історії чоловічого тенісу. Він обійшов Рафаеля Надаля, у якого 22 титули. Попереду лише австралійка Маргарет Корт з 24 перемогами на турнірах “Великого шолому”.

Також Джокович у віці 36 років став найстаршим переможцем в історії Ролан Гаррос. Він побив рекорд Рафаеля Надаля на 2 тижні. Після цієї перемоги Новак повернувся на перше місце в рейтингу ATP.

Для Рууда це був третій фінал турнірів “Великого шолому”, і норвежець програв усі три. У фіналі минулорічного Ролан Гаррос Каспер поступився Рафаелю Надалю, а у фіналі US Open програв Карлосу Алькасару.

Нагадаємо, що у жіночому турнірі свою третю перемогу здобула перша ракетка світу полячка Іга Швьонтек, яка у фіналі у трьох сетах обіграла Кароліну Мухову з Чехії.