Новак Джокович виграв Мастерс у Цинциннаті-2023
2023 Aug 21, 10:33 ДП

Битва Алькарас – Джокович у фіналах стає сучасною класикою світового тенісу. Як і на Вімблдоні, лідери рейтингу ATP видали справжній трилер у фіналі Мастерса в Цинциннаті-2023.

Цього разу також не обійшлося без максимальної кількості сетів, камбеків з обох боків, відіграних матч-пойнтів та просто класного тенісу, за яким приємно спостерігати. Це був другий фінал між Алькарасом і Джоковичем за останні кілька тижнів і жоден з них не розчарував ні на секунду.

Карлос Алькарас – Новак Джокович

Перший сет обидва тенісисти почали досить обережно. вони спокійно забирали свою подачу і без шансів віддавали гейми на подачі суперника. В середині партії Джокович несподівано вибухнув і зробив брейк, проте Алькарас одразу ж на нього відповів. За рахунку 5:5 Карлос ще раз взяв гейм на подачі Новака (з третього брейк-пойнта) і швидко закрив сет – 7:5.

У другій партії справа все ж дійшла до тай-брейка, де лідер посіву вів 6:5 і міг одним ударом оформити перемогу. Натомість Джокович зібрався, відіграв матч-пойнт і вирвав перемогу в партії.

У третьому сеті перевага була вже на боці Новака. Він повів 5:3 і мав виграти один із двох наступних геймів, але не реалізував 4 матч-пойнти, розгубив перевагу і змушений був знову доводити своє право на титул на тай-брейку. Трисетовий трилер завершився рахунком 7:4 у вирішальному геймі та реваншем Джоковича за поразку у фіналі Вімблдона.

ATP Masters 1000 Цинциннаті. Фінал

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) – Новак Джокович (Сербія, 2) – 6:7 (5:7), 5:7, 7:6 (7:4)

Вже сьогодні стартують чоловічий турнір (ATP 250) у Вінстон-Салемі, та жіночій – у Клівленді (WTA 250), на яких представлені українські тенісисти. Матчі обох турнірів у прямому етері дивіться на setantasports.com, а також на телеканалі Setanta Sports+.

Найближча трансляції – в середу, 23 серпня, о 18:00 за Києвом. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports аби не пропустити поєдинки зірок світового тенісу.