Miami Open. Сіннер і Квітова вийшли у фінал

На турнірі в Маямі визначились фінальні пари. У жіночій сітці до Рибакіної приєдналась Петра Квітова, а в чоловічій у фіналі зустрінуться Сіннер і Мєдвєдєв.

Квітова – Кирстя – 7:5, 6:4

Чешка Петра Квітова  у півфіналі розібралася з Сораною Кирстею, яка до цього вибила двох її співвітчизниць (Мухову і Вондроушову). Румунка мала шанси виграти і цей матч, але у певний момент випустила гру зі своїх рук. Так у першій партії Кирстя вела 5:2, після чого програла 5 геймів поспіль, не реалізувавши 2 сет-пойнти (7:5).

У другій партії чорна смуга румунки продовжилася ще двома геймами. Брейку на самому початку сету Квітовій вистачило, щоб далі на своїх подачах дійти до перемоги в матчі (6:4).

WTA 1000. Miami Open, 1/2 фіналу

31.03.2023

• Петра Квітова (Чехія, 15) – Сорана Кирстя (Румунія) – 7:5, 6:4

Фінал Miami Open Рибакіна – Квітова в прямому етері дивіться сьогодні на телеканалі Setanta Sports та на ОТТ-платформі setantasports.com. Початок трансляції – о 22:00.

Алькарас – Сіннер – 7:6 (7:4), 4:6, 2:6

Яннік Сіннер помстився Карлосу Алькарасу за поразку двотижневої давнини у півфіналі в Індіан-Веллс. Італієць витягнув непростий тригодинний матч і вдруге за три роки зіграє у фіналі Miami Open.

Сіннер непогано почав поєдинок, зробивши брейк і встановивши рахунок 4:1 на свою користь. Та лідер світового тенісу відігрався, довів справу до тай-брейка і вирвав перемогу  у партії (7:4).

У першому ж геймі другого сету Сіннер знову зробив брейк, але дуже скоро віддав і свою подачу. Шальки терезів схилилися на його користь тільки за рахунку 4:4 – італієць під нуль взяв гейм на подачі Алькараса, після чого свій гейм, а з ним і партію (6:4).

На третій сет у Алькараса сил вже не вистачило. Сіннер зробив чергові брейки на початку та наприкінці партії і святкував розгромну перемогу 6:2.

ATP 1000. Miami Open, 1/2 фіналу

• Карлос Алькарас (Іспанія, 1) – Яннік Сіннер (Італія, 10) – 7:6 (7:4), 4:6, 2:6

У фіналі Miami Open Сіннер зіграє з Даніілом Мєдвєдєвим. Вирішальний поєдинок відбудеться в неділю, 2 квітня о 20:30 за Києвом. Матч Сіннер – Мєдвєдєв в прямому етері дивіться на телеканалі Setanta Sports та на ОТТ-платформі setantasports.com.