Miami Open. Алькарас – другий півфіналіст, Рибакіна у фіналі

Алькарас та Рибакіна перемогли

На престижному турнірі в Маямі цієї ночі пройшли чвертьфінальний поєдинок у чоловічій сітці та півфінальний – у жіночій. Єлєна Рибакіна та Карлос Алькарас пройшли далі.

Карлос Алькарас – Тейлор Фріц

Американець не зміг нав’язати конкурентну боротьбу першій ракетці світу. Фріц розпочав поєдинок з програної подачі, яка і стала вирішальною у першому сеті. Іспанець здобув перемогу з рахунком 6:4.

У другому сеті Алькарас не залишив шансів своєму супернику. Іспанець одразу ж взяв брейк-пойнт та спокійно та впевнено довів поєдинок до своєї перемоги – 6:2.

ATP 1000. Miami Open, 1/4 фіналу

31.03.2023

Карлос Алькарас (Іспанія, №1) – Тейлор Фріц (США, №10) – 6:4, 6:2

У півфіналі Алькарас зустрінеться з італійцем Янніком Зіннером. Поєдинок відбудеться в ніч на 1 квітня, орієнтовний час початку – 02:00. Цей матч у прямому етері можна подивитись на Setanta Sports.

Єлєна Рибакіна – Джессіка Пегула

Казахстанська тенісистка продовжує проводити чудовий сезон. Цього разу Рибакіна знову вийшла у фінал тисячного турніру, обігравши у півфіналі третю ракетку світу американку Джессіку Пегулу.

Перший сет нагадував гойдалки, суперниці програвали свої подачі, брали декілька геймів поспіль. Рибакіна програвала з рахунком 3:5, але все ж змогла перевести сет у тай-брейк, де дотиснула суперницю.

Другий сет виявився не менш цікавим, ніж перший. Казахстанська тенісистка знову видала чудовий камбек, відігравшись з 0:3 та здобула перемогу – 6:4.

WTA 1000. Miami Open, 1/2 фіналу

Єлєна Рибакіна (Казахстан, №7) – Джессіка Пегула (США, №3) – 7:6(3), 6:4

Рибакіна дізнається свою суперницю у фіналі сьогодні після поєдинку Петри Квітової та Софії Кирсті. Цей матч у прямому етері буде доступний на Setanta Sports. Його початок запланований на 22:00.