Марта Костюк у Гвадалахарі
2023 Sep 19, 12:10 ПП

Марта Костюк стала третьою українкою, яка вийшла в друге турніру WTA 1000 у Гвадалахарі.

Марта Костюк – Стейсі Фанг

Українській тенісистці довелося провести на корті майже дві години. Але при цьому вона досить спокійно виграла у Стейсі Фанг два з трьох сетів і впевнено вийшла у наступний раунд змагань.

Костюк почала матч з брейку, повела 2:0, але одразу ж віддала свою подачу, дозволивши суперниці зрівняти рахунок. За таких умов вирішальним став довжелезний восьмий гейм. За рахунку (4:3) Марта вчепилася в подачу суперниці, не реалізувала кілька брейк-пойнтів, проте змогла дотиснути Фанг, а вже в наступному геймі закрила сет (6:3).

Друга партія проходила більш-менш спокійно (2:2), аж тут канадська спортсменка поступово почала трохи краще влучати і трохи швидше добігати. Цього виявилось достатньо, щоб виграти 4 гейми поспіль і зрівняти рахунок по сетам.

Як виявилось пізніше, Костюк у певний момент змирилася з поразкою в другій партії, зекономила трохи більше сил і просто знищила суперницю у вирішальному сеті – 6:0.

WTA 1000 Гвадалахара. Перше коло

Марта Костюк (Україна) – Стейсі Фанг (Канада) – 6:3, 2:6, 6:0

Нагадаємо, Ангеліна Калініна та Дана Ястремська також виграли свої матчі першого кола у Гвадалахарі.

У наступному колі суперницею Марти Костюк стане шоста сіяна Єлєна Остапенко, Ангеліна Калініна зіграє з Софією Кенін, а Даяна Ястремська зустрінеться з Вікторією Азарєнка.

Вирішальні стадії турніру в Гвадалахарі (починаючи з 1/4 фіналу) будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Найближча трансляція – 21 вересня о 22:00 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі українок та інших зірок світового тенісу.