Madrid Open. Світоліна і Ястремська вилетіли, Цуренко вийшла в друге коло

На турнірі WTA 1000 в Мадриді пройшли матчі першого кола. Еліна Світоліна і Даяна Ястремська програли свої поєдинки, а Леся Цуренко пройшла далі.

Еліна Світоліна – Аляксандра Сасновіч

Екс-першій ракетці України дуже важко дається вихід з декрету. Еліна Світоліна провела вже п’ять матчів після повернення на корт і чотири з них програла. На жаль, так сталося і в поєдинку з представницею країни-терориста Аляксандрою Сасновіч.

Все одразу пішло не за планом Світоліної. Вона не змогла виграти перші два гейми на своїй подачі і почала матч з рахунку 0:3. Еліна одразу зробила брейк у відповідь, але суперниці вистачило запасу, щоб забрати першу партію, перемагаючи на своїх подачах (4:6).

Другий сет розпочався більш спокійно, і цього разу вже українка першою взяла подачу суперниці за рахунку 2:1. Але втримати перевагу Світоліній не вдалося, адже за кілька хвилин вона віддала свій гейм. У вирішальний момент (5:5) Еліна подарувала Сасновіч одразу три брейк-пойнти, останній з яких та і реалізувала. В підсумку, чергова поразка Еліни Світоліної, яка все ніяк не може спіймати необхідний ритм.

Даяна Ястремська, яка вдало пройшла кваліфікацію, також поступилася в першому колі основної сітки. Вона теж почала матч проти Ежені Бушар з 0:3, але змогла відігратися, довести справу до тай-брейка і героїчно вигризти перемогу в першому сеті (7:6).

Ймовірно, Даяна витратила занадто багато сил на цей камбек, тому наступні два сети Бушар забрала без особливих проблем (двічі по 6:2).

Єдиною українкою, якій вдалося перемогти в цей ігровий день, стала Леся Цуренко. 77 ракетка світу не зустріла особливого опору з боку італійки Лучії Бронцетті, дозволивши їй виграти всього 4 гейми за весь матч.

WTA 1000. Madrid Open, перше клоло

26.04.2023

Еліна Світоліна (Україна) – Аляксандра Сасновіч – 4:6, 5:7

Леся Цуренко (Україна) – Лучія Бронцетті (Італія) – 6:1, 6:3

Даяна Ястремська (Україна) – Ежені Бушар (Канада) – 7:6 (8:6), 2:6, 2:6

У другому колі Цуренко зустрінеться з 25 сіяною Джил Тайхманн зі Швейцарії. Матч запланований на завтра (28 квітня), 12:00 за Києвом.

Сьогодні свої поєдинки другого кола проведуть дві інші українки. Марта Костюк зіграє з колумбійкою Камілою Осоріо (13:30), а Ангеліна Калініна – з представницею Єгипту Маяр Шериф (16:30).

Матчі другого кола Madrid Open в прямому етері дивіться на каналі Setanta Sports+. Початок трансляції поєдинків чоловічої сітки – о 12:00, а жіночої – о 14:00. Вирішальні стадії турніру в Мадриді будуть доступні ексклюзивно на ОТТ-платформі Setanta Sports.