Madrid Open. Алькарас та Штруфф зіграють у фіналі

Алькарас та Штруфф зіграють у фіналі

Відбулись півфінальні поєдинки на турнірі ATP 1000 Madrid Open. Карлос Алькарас переміг Борну Чорича, а Ян-Леннард Штруфф здолав Аслана Карацева.

Карлос Алькарас – Борна Чорич

У другої ракетки світу не виникло особливих проблем з Борною Чоричем у півфіналі турніру. Алькарас переміг свого суперника трохи більше як за годину та 40 хвилин. У першому ж геймі іспанець не реалізував 2 брейк-пойнти, але зробив це за рахунку 2:2. Це у підсумку і принесло перемогу Карлосу у першому сеті.

У другій частині зустрічі за рахунку 1:1 суперники обмінялись програними подачами, проте Чорич програв ще й наступний гейм. А за рахунку 5:3 хорват програв ще одну свою подачу, а, відповідно, і матч.

Ян-Леннард Штруфф – Аслан Карацев

Німець у півфіналі зустрівся з представником країни-терориста Асланом Карацевим. У першому сеті Штруфф з другої спроби реалізував брейк-пойнт та зробив рахунок 3:1. Після цього росіянин взяв дві подачі суперника та довів сет до перемоги.

Схоже, Карацев витратив на це усі сили. Вже на старті другого сету росіянин програв свою подачу та поступився 6:4. А у вирішальній партії у Штруффа було цілих 6 матч-пойнтів, з яких німець реалізував п’ятий.

ATP 1000. Madrid Open, півфінал

05.05.2023

Карлос Алькарас (Іспанія, №1) – Борна Чорич (Хорватія, №17) – 6:4, 6:3

Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) – Аслан Карацев – 4:6, 6:3, 6:4

Фінальний поєдинок ATP 1000 Madrid Open Алькарас – Штруфф відбудеться 7 травня, початок гри о 19:30. Цей поєдинок у прямому етері можна буде переглянути на OTT-платформі Setanta Sports.