Костюк програла Бенчич в 1/8 в Абу-Дабі

Українка Марта Костюк у двох сетах поступилась швейцарці Белінді Бенчич у другому колі турніру Abu Dhabi Open.

В першій партії тенісистки впевнено взяли по 3 своїх гейми, після чого Марта подарувала швейцарці два брей-пойнти, другий з яких Бенчич і реалізувала. А далі суперниці повернулися до перемог на своїх подачах, аж поки Бенчич не виграла партію (з першого ж сет-пойнту).

У другій партії розпочалися гойдалки і в якийсь момент українка була близька до того, щоб відігратись, та за рахунку 5:3 не змогла взяти свою подачу. Зробивши переломний брейк, Бенчич виграла і наступні три гейми (5:7).

У чвертьфіналі Бенчіч зіграє із переможницею матчу Анетт Контавейт (Естонія, 7) – Шелбі Роджерс (США).

WTA 500 Abu Dhabi Open. 1/8 фіналу

08.02.2023

Марта Костюк (Україна) – Белінда Бенчич (Швейцарія, 2) – 4:6, 5:7

Дивіться матчі турніру Abu Dhabi Open в прямому етері на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.