2023 Jun 16, 10:17 ДП

В другому колі турніру WTA 250 в Ноттінгемі обидві українки програли місцевим тенісисткам. Ангеліна Калініна несподівано вилетіла від Гаррієт Дарт, а головна сенсація першого кола Дарія Снігур поступилася Кеті Бултер.

Ангеліна Калініна – Гаррієт Дарт

Ангеліна Калініна несподівано легко поступилася 143-й ракетці світу Гаррієт Дарт. Для українки жахливо склалася перша партія, яку вона програла під нуль (0:6). Більше того, Ангеліна не взяла жодного очка на подачах суперниці, а зі своїх геймів мала шанс зачепитись тільки за один. Цілковита катастрофа довжиною в 23 хвилини.

В другому сеті справи пішли краще. Наша тенісистка зробила брейк і повела 3:1, та навіть це не допомогло їй забезпечити перемогу в партії. Дарт одразу зрівняла рахунок, а при 6:5 на свою користь зробила ще один, переможний, брейк (7:5). Ангеліна Калініна залишає турнір в Ноттінгемі, хоча мала непогані перспективи навіть на перемогу в ньому.

Кеті Бултер – Дарія Снігур

Дарія Снігур, яка два дні тому провела, мабуть, головний матч у своїй кар’єрі, вже перевиконала план на турнір у Ноттінгемі. Вона мала вилітати ще у кваліфікації, тому вихід в друге коло – дуже непоганий результат для 157-ї ракетки світу.

Снігур чинила достойний опір Кеті Бултер, але також не змогла награти на перемогу. Вона відіграла 12 з 17 брейк-пойнтів і кілька разів виходила вперед, та суперниця завжди знаходила чим відповісти. В підсумку – 5:7, 3:6 і далі йде Бултер.

WTA 250. Ноттінгем, 1/8 фіналу

15.06.2023

Ангеліна Калініна (Україна, 5) – Гаррієт Дарт (Велика Британія) – 0:6, 5:7

Кеті Бултер (Велика Британія) – Дарія Снігур (Україна) – 7:5, 6:3

Цікаво, що на турнірі в Ноттінгемі до чвертьфіналу не дійшла жодна з восьми сіяних тенісисток. Натомість, 4 місця в 1/4 зайняли господарки турніру – представниці Великої Британії.

Дивіться чвертьфінали турніру WTA 250 в Ноттінгемі в прямому етері на телеканалі Setanta Sports+ та на ОТТ-платформі setantasports.com. Початок трансляції – сьогодні о 14:30 за Києвом.

Нагадуємо, що для всіх користувачів Setanta Sports зараз діють одразу дві акційні пропозиції. Використайте промокод SUM30 і отримайте знижку 30% на один місяць підписки, а з промокодом SUM40 – знижку 40% на два місяці! Розпочніть літо з топовими подіями на setantasports.com.