2023 Jun 14, 10:46 ДП
2 хвилин читання

Обидві українки виграли свої матчі першого кола на турнірі WTA 250 в Ноттінгемі. Дарія Снігур сенсаційно перемогла півфіналістку Ролан Гаррос Беатріс Хаддад Мая, а Ангеліна Калініна вибила Нуррію Паррісас-Діас.

Дарія Снігур – Беатріс Хаддад Мая

Дарія Снігур створила головну сенсацію першого кола турніру WTA 250 в Ноттінгемі. Українка вибила другу сіяну Беатріс Хаддад Мая, яка ще кілька днів тому грала у півфіналі Ролан Гаррос.

Снігур навіть не мала брати участь у цьому матчі. Вона програла у фіналі кваліфікації, проте в останній момент Леся Цуренко вирішила знятись з турніру (не встигла відновитись після хвороби), а “лакі лузером” стала саме Дарія.

Перемогу Снігур не можна назвати легкою, але виглядала українка досить впевнено. У першому сеті їй довелося відіграти два брейк-пойнти суперниці, а пізніше за рахунку 3:3 вона сама взяла подачу Хаддад Мая. Далі Даша захистила свої гейми і виграла сет з рахунком 6:4.

В другій партії обидві тенісистки почали агресивніше грати на подачі одна одної. Це призвело до того, що суперниці виграли більше “чужих” геймів, ніж своїх, а Хаддад Мая взагалі лише раз захистила свою подачу. В цьому хаосі сильнішою виявилась Снігур, яка і вийшла в друге коло (6:3).

Ангеліна Калініна – Нуррія Паррісас-Діас

Інша українка Ангеліна Калініна, яка отримала п’ятий номер посіву, впоралася з іспанкою Нурією Паррісас-Діас. У першому сеті нашій тенісистці довелося добряче попрацювати, щоб перехопити ініціативу, адже вона постійно була в ролі наздоганяючої. За рахунку 3:5 Ангеліна зібралася і виграла 4 гейми поспіль (7:5).

А далі були ще 4 гейми поспіль вже у другій партії. Відігратися з 0:4 у суперниці не було жодних шансів, тому Калініна швидко довела сет, а з ним і матч, до перемоги.

WTA 250. Ноттінгем, 1/16 фіналу

13.06.2023

Дарія Снігур (Україна) – Беатріс Хаддад Мая (Бразилія, 2) – 6:4, 6:3

Ангеліна Калініна (Україна, 5) – Нуррія Паррісас-Діас (Іспанія) – 7:5, 6:3

Матчі другого кола пройдуть вже сьогодні. Ангеліна Калініна зіграє з Гаррієт Дарт, а Дарія Снігур – з Кеті Бултер. Обидва матчі заплановані на 13:00 за Києвом. У разі перемоги українки у чвертьфіналі зустрінуться між собою.

Нагадуємо, що для всіх користувачів Setanta Sports зараз діють одразу дві акційні пропозиції. Використайте промокод SUM30 і отримайте знижку 30% на один місяць підписки, а з промокодом SUM40 – знижку 40% на два місяці! Розпочніть літо з топовими подіями на setantasports.com.