Калініа вибила Ястремську, Костюк програла в третьому колі в Дубаї

В дуелі українок на турнірі WTA 1000 в Дубаї сильнішою виявилась Ангеліна Калініна. Марта Костюк поступилася швецарці Белінді Бенчич (8).

Ястремська мала додатковий день відпочинку, але це не допомогло їй перемогти Калініну. Хоча у першій партії Ангеліна вела 5:3, але віддала суперниці 4 гейми поспіль і весь сет загалом (5:7).

Друга партія почалась спокійно, але за рахунку 1:2 вже Калініна видала вражаючу серію із 5 виграних геймів поспіль і зрівняла рахунок (6:2). В третьому сеті Ястремська майже не пручалася, і перша ракетка України впевнено довела справу до перемоги (6:3).

Марта Костюк зазнала прикрої поразки від Белінди Бенчич. Суперниці зустрічались вдруге за місяць і сильнішою знову виявилась швейцарка. Та якщо в Абу-Дабі їй знадобилося для перемоги всього два сети, то в Дубаї гра розтягнулась на три партії, дві з яких вирішувались на тай-брейку.

У рівній боротьбі перший з них взяла українка, а другий залишився за Бенчич. Вирішальний сет розпочався з того, що обидві тенісистки віддали по 2 гейми на своїй подачі. А пізніше Марта зробила це ще раз і змушена була капітулювати.

WTA 1000. Dubai Duty Free Tennis Championship. 1/16 фіналу

21.02.2023

Ангеліна Калініна (Україна) – Даяна Ястремська (Україна)  – 5:7, 6:2, 6:3

Белінда Бенчич (Швейцарія, 8) – Марта Костюк (Україна)  – 6:7 (7:9), 7:6 (7:5), 6:4

Вже завтра пройдуть матчі третього кола Dubai Duty Free Tennis Championship. Ангеліна Калініна зіграє проти 18-ї ракетки світу Кароліни Плішкової з Чехії.

Матчі третього кола турніру в Дубаї в прямому етері дивіться ексклюзивно на телеканалі Setanta Sports+. Старт ігрового дня – о 10:00 за Києвом.