Крутих поступився в першому колі в Катарі

Українець Олексій Крутих програв Лаєму Броуді в першому колі турніру ATP 250 в столиці Катару – Досі.

22-річний український кваліфаєр зазнав дуже прикрої поразки в матчі, який міг виграти на характері. Крутих дуже несподівано віддав без бою перший сет (0:6) Лаєму Броуді, який також пробивався в основну сітку через кваліфікацію, але потім довів, що не поступається супернику в класі.

В другій партії за рахунку 2:3 Олексій вирвав дуже складний гейм на своїй подачі, відігравши 4 брейк-пойнти, після чого зробив два поспіль брейки і зрівняв рахунок за сетами.

Вирішальна партія стала справжнім трилером, який затягнувся більш ніж на годину. Спочатку Крутих зробив брейк і повів 3:1, після цього Броуді взяв чотири гейми поспіль і вже подавав на матч, але українець відігрався. В підсумку все вирішувалось на тай-брейку, де кращим був британець.