Джокович вийшов у фінал US Open
2023 Sep 09, 09:27 ДП

Відбулись півфінальні ігри US Open у чоловічій сітці. Данііл Мєдвєдєв пройшов Карлоса Алькараса, а Новак Джокович – Бена Шелтона.

Новак Джокович – Бен Шелтон

У Джоковича практично не виникло проблем з однією з головних сенсацій US Open 2023 – 43 ракеткою світу Беном Шелтоном. Можливо позначилось те, що американець єдиний півфіналіст, який у чвертьфіналі провів чотири сети, а не три. Тоді Шелтон пройшов свого земляка Френсіса Тьяфу.

У першому сеті до певного моменту все йшло рівно, поки серб не увімкнув свою потужність. За рахунку 2:2 Джокович виграв 3 гейми поспіль та згодом довів сет до перемоги. Другий був багато у чому схожий – рівний початок, рахунок 2:2 і активність Новака з 4 виграними геймами.

У третьому сеті Шелтон одразу ж програв гейм на своїй подачі, але зміг зрівняти рахунок, реалізувавши брейк-пойнт у середині сету. Наприкінці суперники ще раз обмінялись програними подачами, а Джокович навіть не реалізував матч-пойнт. Гра перейшла у тай-брейк, де досвід серба взяв своє.

У іншому матчі представник держави-терориста Данііл Мєдвєдєв переміг Карлоса Алькараса у чотирьох сетах.

Результати півфіналу US Open

Чоловіки

Новак Джокович (Сербія, №2) – Бен Шелтон (США) – 6:3, 6:2, 7:6(4)

Карлос Алькарас (Іспанія, №1) – Данііл Мєдвєдєв (№3) – 6(3):7, 1:6, 6:3, 3:6

Фінал US Open серед чоловіків Данііл Мєдвєдєв – Новак Джокович відбудеться 10 вересня, початок не раніше 23:00.

Нагадаємо, що у жіночому турнірі американка Корі Гофф зустрінеться з Аріною Сабалєнка.