Гофф зіграє з Сабалєнка у фіналі US Open

Гофф та Сабалєнка вийшли у фінал US Open

Відбулись півфінальні поєдинки US Open. Аріна Сабалєнка та Корі Гофф перемогли своїх суперниць.

Корі Гофф – Кароліна Мухова

Гофф активно розпочала поєдинок та досить швидко повела в рахунку 3:0, а згодом реалізувала ще один брейк-пойнт та перемагала 5:1. Проте після цього гра американки пішла на спад. Мухова двічі поспіль виграла гейм на подачі суперниці та мала шанс зрівняти рахунок, але все ж в останньому геймі на власній подачі поступилась без шансів.

У другому сеті тривалий час гра була рівною, але за рахунку 4:3 на власну користь Кіз змогла взяти гейм на подачі суперниці. Щоправда, Мухова знову проявила характер, відіграла матч-пойнт та взяла гейм на подачі суперниці, а на своїй зрівняла рахунок. Проте це все ж не допомогло представниці Чехії перевести гру у третій сет. За рахунку 6:5 Гофф все ж реалізувала один з чотирьох матч-пойнтів.

Медісон Кіз – Аріна Сабалєнка

Американка дуже активно розпочала поєдинок та закрила перший сет буквально за 30 хвилин не давши суперниці виграти жодного гейму. Початок другого сету також був за Кіз. Вона виграла два гейми на подачі суперниці та програла один гейм на власній подачі, внаслідок чого вийшла вперед. Кіз могла закривати усю гру, але здала за рахунку 5:4 на свою користь, дозволивши білорусці взяти два гейми поспіль та перевести гру у тай-брейк. А там Сабалєнка не залишила шансів суперниці.

Вирішальний сет також був дуже рівним. У середині суперниці обмінялись брейк-пойнтами, а в інших випадках майже без проблем вигравали свої подачі. Все знову вирішувалось у тай-брейку, і знову перемогу здобула Сабалєнка – 10:5.

Результати півфіналу US Open

Корі Гофф (США, №6) – Кароліна Мухова (Чехія, №10) – 6:4, 7:5

Медісон Кіз (США, №17) – Аріна Сабалєнка (№2) – 6:0, 6(1):7(7), 6(5):7(10)

У фіналі US Open зіграють Корі Гофф та Аріна Сабалєнка. Поєдинок відбудеться 9 вересня, початок гри очікується не раніше 23:00 за київським часом.

Нагадаємо, що в основній сітці US Open виступали і українки, але остання представниця Еліна Світоліна програла Джесіці Пегулі у третьому колі турніру.