Джокович вилетів з Мастерса в Монте-Карло

Лідер світового тенісу Новак Джокович не зміг пробитись у чвертьфінал престижного турніру в Монте-Карло. Серб програв 21-річному італійцю Лоренцо Музетті.

Новак Джокович, який пропустив два попередніх Мастерса, не зміг показати достойний результат у Монте-Карло. Лідера чоловічого рейтингу в 1/8 фіналу зупинив італієць Лоренцо Музетті.

Перша партія пройшла за більш-менш звичним сценарієм. Ноле взяв три гейми на подачі суперника, але Музетті зміг нав’язати боротьбу і зробити два брейка у відповідь. Програючи 2:5, італієць ледь не врятував сет, взявши два гейми поспіль, але при 4:5 віддав свою подачу (4:6).

Така запекла боротьба породила перші думки про можливу сенсацію, а другий сет іх тільки розвинув. Хоча спочатку Джокович знову повів 4:2, однак після цього не зміг взяти жодного з трьох геймів на своїй подачі (7:5 на користь Музетті).

А в третій партії суперники впевнено забирали свої гейми. Єдине виключення – брейк Музетті за рахунку 3:3, якого вистачило для перемоги в сеті, а з ним і в матчі.

ATP Masters 1000. Монте-Карло, 1/8 фіналу

13.04.2023

Новак Джокович (Сербія, 1) – Лоренцо Музетті (Італія, 16) – 6:4, 5:7, 6:4

Ніколас Харрі (Чилі) – Стефанос Ціціпас (Греція, 2) – 3:6, 4:6

Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) – Каспер Рууд (Норвегія, 4) – 6:1, 7:6 (8:6)

Маттео Берреттіні (Італія) – Хольгер Руне (Данія, 6) – -:+

Хуберт Хуркач (Польща, 10) – Яннік Зіннер (Італія, 7) – 6:3, 6:7 (6:8), 1:6

Тейлор Фріц (США, 8) – Їржі Легечка (Чехія) – 4:6, 6:4, 6:1

Чвертьфінали Monte-Carlo Masters пройдуть сьогодні. Другий сіяний Стефанос Ціціпас зустрінеться з Тейлором Фріцем, а кривдник Джоковича Лоренцо Музетті боротиметься за вихід у півфінал зі співвітчизником Янніком Зіннером.

ATP Masters 1000. Монте-Карло. Розклад, чвертьфінал

14.04.2023

Тейлор Фріц (США, 8) – Стефанос Ціціпас (Греція, 2)

Лоренцо Музетті (Італія, 16) – Яннік Зіннер (Італія, 7)

Данііл Мєдвєдєв (3) – Хольгер Руне (Данія, 6)

Андрєй Рубльов (5) – Ян-Леннард Штруфф (Німеччина)

Матч Ціціпас – Фріц та інші чвертьфіналу турніру серії Мастерс у Монте-Карло в прямому етері дивіться на ОТТ-платформі setantasports.com, а також на телеканалі Setanta Sports. Початок трансляції – о 12:00 за Києвом. Оформлюйте підписку на ОТТ-платформу Setanta Sports прямо зараз, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.