Калініна програла на China Open

На турнірі WTA 1000 China Open відбувся поєдинок між українкою Ангеліною Калініною та француженкою Каролін Гарсією.

Ангеліна Калініна – Каролін Гарсія

Перший сет був досить рівним. За рахунку 1:2 Калініна програла свою подачу, але одразу ж реалізувала брейк-пойнт та зрівняла рахунок. Українка могла виграти і третій гейм поспіль, але не реалізувала два брейки та вже у наступному геймі програла свою подачу. Гарсія спокійно довела сет до перемоги.

У другому сеті Ангеліна програла гейм на своїй другій подачі та до кінця боролась на третій подачі, але ці два брейк-пойнти від Гарсії не залишили українці жодних шансів. Поразка у другому сеті.

Це була друга зустріч на корті між тенісистками. Перша відбулась минулого тижня на турнірі WTA 500 в Токіо. Там перемогу також здобула Каролін Гарсія – 6:4, 6:3. У чвертьфіналі француженка зустрінеться з другою ракеткою світу Ігою Швьонтек з Польщі.

Нагадаємо, що Гарсія пройшла вже другу українку на турнірі в Пекіні. У першому колі її суперницею була Катерина Байндль. Той поєдинок закінчився з рахунком 6:2, 6:4 на користь представниці Франції.

WTA 1000 China Open. Третє коло

05.10.2023

Ангеліна Калініна (Україна) – Каролін Гарсія (Франція, №9) – 3:6, 2:6

Вєроніка Кудєрмєтова (№16) – Корі Гофф (США, №3) – 6(5):7, 2:6

Марія Саккарі (Греція, №6) – Ван Сіньюй (Китай) – 6:4, 2:6, 6:3

Аріна Сабалєнка (№1) – Жасмін Паоліні (Італія) – 6:4, 7:6(4)

Калініна була останньою представницею України на турнірі. Днем раніше Марта Костюк також у третьому колі програла Людмілі Самсоновій.

Дивіться матчі турніру WTA 1000 в Пекіні в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.