ATP Монте-Карло: Джокович і Сіннер пробились в 1/4

Новак Джокович у Монте-Карло

Визначилися чвертьфіналісти престижного турніру ATP Монте-Карло – Джокович, Сіннер, Рууд і Руне без проблем вийшли в наступний раунд.

Лідери посіву Новак Джокович і Яннік Сіннер спокійно виграли свої матчі, розібравшись зі своїми суперниками за 2 сети. Сербу в певний момент довелося навіть відіграватись, адже Лоренцо Музетті зробив брейк на початку поєдинку. Джокович відігрався тільки за рахунку 3:4, але встиг зробити ще один переможний брейк. У другій партії Новак контролював ситуацію від самого початку і спокійно виграв (6:3).

Сіннеру перемога далась навіть легше. У першому сеті Ян-Леннард Штруфф чинив гідний опір, але здався наприкінці (6:4), а другу італієць виграв майже в одні ворота – 6:2.

Найбільшою несподіванкою ігрового дня стала поразка Алєксандра Звєрєва від Стефаноса Ціціпаса. Хоча для грека це вже десята перемога над німецьким тенісистом у 15 зіграних матчах. У першій партії Ціціпас реалізував тільки четвертий за ліком сет-пойнт (7:5), а в другій вів 5:0, розгубив всю перевагу і змушений був виривати перемогу на тай-брейку.

Результати ATP Монте-Карло. 1/8 фіналу

11.04.2024

• Новак Джокович (Сербія, 1) – Лоренцо Музетті (Італія) – 7:5, 6:3
  • Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) – Яннік Сіннер (Італія, 2) – 4:6, 2:6
  • Алєксандер Звєрєв (Німеччина, 5) – Стефанос Ціціпас (Греція, 12) – 5:7, 6:7 (3:7)
  • Гольгер Руне (Данія, 7) – Григор Дімітров (Болгарія, 9) – 7:6 (11:9), 3:6, 7:6 (7:2)
  • Губерт Гуркач (Польща, 10) – Каспер Рууд (Норвегія, 8) – 4:6, 2:6
  • Алекс Де Мінор (Австралія, 11) – Алєксєй Попирін (Австралія) – 6:3, 6:4
  • Лоренці Сонего (Італія) – Юго Юмбер (Франція, 14) – 7:5, 3:6, 1:6

Де дивитись ATP Монте-Карло?

Чвертьфінали Мастерса в Монте-Карло в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Початок трансляції – сьогодні о 12:00 за Києвом.

Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.