Григор Димитров у півфіналі ATP Марсель
2024 Feb 10, 12:24 ПП
2 хвилин читання

9 лютого на турнірі ATP Марсель відбулись поєдинки другого кола. Губерт Гуркач переміг Томаша Махача, а Григор Димитров пройшов Артура Ріндеркнеша.

Губерт Гуркач – Томаш Махач

Після легкої перемоги Алєксандром Шевченком у другому колі ATP Марсель, Гуркач зустрівся з чехом Томашем Махачем. У першого номера посіву не виникло особливих проблем і з цим суперником. У першому сеті поляк реалізував єдиний брейк-пойнт за рахунку 2:1 на свою користь, що і принесло йому перемогу.

Друга частина гри була майже аналогічною. Губерт взяв гейм на другій подачі суперника та навіть не дав Махачу шансів відігратись, не допустивши навіть спроби брейк-пойнту від суперника протягом усієї гри.

Артур Ріндеркнеш – Григор Димитров

Димитрову випав суперник, який перебуває у кінці першої сотні рейтингу ATP – Артур Ріндеркнеш. У першому сеті болгарин з легкістю взяв кожну зі своїх подач, а також реалізував один з двох брейк-пойнтів за рахунку 2:1.

Другий сет був більш важким. Ріндеркнеш навіть відіграв дві спроби реалізувати брейк-пойнт за рахунку 2:2 і у підсумку кожен з тенісистів взяв по 6 геймів. Гра перейшла у тай-брейк, де сильнішим був Димитров.

Результати ATP Марсель. Чвертьфінал

09.02.2024

• Губерт Гуркач (Польща, №1) – Томаш Махач (Чехія) – 6:3, 6:4
  • Уго Юмбер (Франція, №4) – Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія, №5) – 6:1, 6:4
  • Чжан Чжичжень (Китай) – Карен Хачанов (№3) – 4:6, 1:6
  • Артур Ріндеркнеш (Франція) – Григор Димитров (Болгаря, №2) – 3:6, 6(3):7

У півфіналі перший номер посіву Губерт Гуркач зіграє проти Уго Юмбера, а Григор Димитров зустрінеться з Кареном Хачановим. Матчі відбудуться 10 лютого, початок – о 17:30.

Де дивитись турніри ATP

Головні поєдинки турніру ATP Марсель дивіться у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Трансляції розпочались зі стадії чвертьфіналів. Трансляція півфінальних матчів розпочнеться 10 лютого о 17:30. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки зірок світового тенісу.