Губерт Гуркач вийшов у чвертьфінал ATP Марсель
2024 Feb 09, 15:26 ПП

8 лютого на турнірі ATP Марсель відбулись поєдинки другого кола. Губерт Гуркач переміг Алєксандра Шевченка, а Григор Димитров пройшов Себастіана Корду.

Губерт Гуркач – Алєксандр Шевченко

Гуркач, який посіяний на турнірі під першим номером, одразу стартував з другого кола. Там від досить легко розібрався з тенісистом з Казахстану Алєксандром Шевченком. На це поляку знадобилось близько години.

Перший сет був повністю за Губертом. Він виграв гейм на кожній з подач суперника, проте дозволив Шевченку також реалізувати один брейк-пойнт вже за рахунку 4:0. У другій частині гри Шевченко все ж зміг нав’язати боротьбу опоненту. В середині сету суперники обмінялись програними подачами, але Гуркач одразу ж реалізував ще один брейк-пойнт, який у підсумку і приніс йому перемогу.

Себастіан Корда – Григор Димитров

Мат Димитрова з Кордою був дещо ближчим, хоча розпочався так само як і поєдинок Гуркача. Корда зміг взяти гейм лише на першій своїй подачі, після чого болгарин фактично знищив свого опонента, взявши 5 геймів поспіль.

Другий сет також розпочався невдало для американця – він зі старту програв свою подачу. Проте у середині партії відіграв брейк-пойнт та зрівняв рахунок. У підсумку гра перейшла на тай-брейк, де перемогу з невеличкою перевагою здобув Димитров.

• Їржі Легечка (Чехія, №8) – Артур Ріндеркнеш (Франція) – 5:7, 6(5):7

Після завершення другого кола турніру ATP Марсель склались наступні чвертьфінальні пари:

• Губерт Гуркач – Томаш Махач
  • Уго Юмбер – Алехандро Давидович Фокіна
  • Чжан Чжичжень – Карен Хачанов
  • Артур Ріндеркнеш – Григор Димитров

Де дивитись турніри ATP

Головні поєдинки турніру ATP Марсель дивіться у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Трансляції розпочнуться зі стадії чвертьфіналів, найближча стартує 9 лютого о 15:30. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки зірок світового тенісу.