Уго Юмбер вийшов у чвертьфінал ATP Марсель
2024 Feb 08, 16:10 ПП

7 лютого на турнірі ATP Марсель відбулись перші поєдинки другого кола. Лоренцо Музетті програв Томашу Махачу, а Уго Юмбер здолав Юго Гастона.

Томаш Махач – Лоренцо Музетті

Махач без особливих проблем обіграв шостого сіяного на турнірі ATP Марсель Лоренцо Музетті. Перший сет був досить рівним, але все віришила подача італійця за рахунку 3:2, яку виграв Махач.

На старті другої частини гри суперники обмінялись реалізованими брейк-пойнтами, після чого чех взяв 4 гейми поспіль, зокрема два на подачі суперника. У підсумку Томаш спокійно довів матч до перемоги.

Уго Юмбер – Юго Гастон

Четвертий номер посіву Уго Юмбер розпочав свої виступи на ATP Марсель одразу з другого кола. Його суперником став співвітчизник Юго Гастон. Перший сет видався для фаворита невдалим – Юмбер програв першу ж подачу, а в середині гейма Гастон виконав ще один брейк-пойнт.

Проте Уго зібрався у другому сеті, вигравши 5 геймів поспіль, після чого зрівняв рахунок у матчі. Вирішальний сет складався позитивно для Гастона. Він повів в рахунку 3:1, але Юмбер знову повернувся у гру, реалізувавши три брейк-пойнти та у підсумку здобувши перемогу в матчі.

Де дивитись турніри ATP

Головні поєдинки турніру ATP Марсель дивіться у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Трансляції розпочнуться зі стадії чвертьфіналів, найближча стартує 9 лютого о 15:30. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки зірок світового тенісу.