Рафаель Надаль прощається
2024 May 01, 15:05 ПП

На мадридському Мастерсі пройшли матчі 1/8 фіналу. Результати ATP Мадрид в огляді Setanta Sports.

Рафаель Надаль – Їржі Легечка

Легендарний Рафаель Надаль провів, ймовірно останній матч перед рідними вболівальниками. Його останній мадридський Мастерс у карʼєрі завершився на стадії 1/8 фіналу поразкою від Їржі Легечки.

Перший сет проходив у рівній боротьбі до рахунку 5:5, після чого Надаль ніби вимкнувся. Легечка взяв два поспіль гейми під нуль і закрив партію (7:5). Другий сет чех також почав із двох виграних геймів, чого вистачило для загальної перемоги (6:4).

Після матчу організатори влаштували Рафі справжню церемонію прощання, яка може розчулити навіть нейтральних вболівальників. Надаль поки не завершив карʼєру, але цей рік буде для нього останнім. Тому чекаємо Останній танець на Ролан Гаррос-2024.

Яннік Сіннер і Карлос Алькарас свої матчі виграли, а от Алєксандер Звєрєв і Каспер Рууд пробитись у чвертьфінал не змогли. Німець поступився Франсіско Черундоло, а норвежець програв Феліксу Оже Альяссіму, який мав трохи більше сил через відмову суперника в попередньому раунді.

Результати ATP Мадрид. 1/8 фіналу

30.04.2024

• Яннік Сіннер (Італія, 1) – Карен Хачанов (16) – 5:7, 6:3, 6:3
  • Ян-Леннард Штруфф (Аргентина, 23) – Карлос Алькарас (Іспанія, 2) – 3:6, 7:6 (7:5), 6:7 (4:7)
  • Франсіско Черундоло (Аргентина, 21) – Алєксандр Звєрєв (Німеччина, 4) – 6:3, 6:4
  • Фелікс Оже Альяссім (Канада) – Каспер Рууд (Норвегія, 5) – 6:4, 7:5
  • Губерт Гуркач (Польща, 8) – Тейлор Фріц (США, 12) – 6:7 (2:7), 4:6
  • Рафаель Надаль (Іспанія) – Їржі Легечка (Чехія, 30) – 5:7, 4:6

Де дивитись ATP Мадрид?

Чвертьфінали Мастерса в Мадриді в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports і на телеканалі Setanta Sports+. Початок трансляції – сьогодні о 17:00 за Києвом.

Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.