Новак Джокович у фіналі Підсумкового турніру
2023 Nov 19, 11:11 ДП

Визначились фіналісти Підсумкового турніру в Турині. Яннік Сіннер вибив Мєдвєдєва, а Новак Джокович не залишив шансів Алькарасу. Результати ATP Finals в огляді Setanta Sports.

Яннік Сіннер – Данііл Мєдвєдєв

Яннік Сіннер втретє у цьому сезоні переміг Данііла Мєдвєдєва. Представник держави-терориста зміг створити проблеми італійцю, але провалився у вирішальному сеті і замість фіналу відправився додому.

У першій партії за рахунку 1:1 Мєдвєдєв не зміг реалізувати брейк-пойнт, а вже за кілька хвилин віддав свій гейм і відпустив суперника у відрив (1:4). В підсумку, Сіннеру цього виявилось достатньо для комфортної перемоги (6:3)

У другій партії Мєдвєдєву вдалося дотягнути до тай-брейка і навіть виграти його (7:4), але на цьому досягнення третьої ракетки світу закінчились. Сіннер краще відновився під час медичного тайм-аута і знищив суперника у вирішальному сеті (6:1).

Карлос Алькарас – Новак Джокович

Новак Джокович і Карлос Алькарас мали зіграти чергову серію сучасної класики (за останні два роки рахунок між ними був 2:2), але реальної боротьби не вийшло. Іспанець, який набрав хід під кінець групового етапу, не зміг нічого протиставити лідеру посіву і вперше програв Новаку, не взявши жодного сету.

Результати ATP Finals. 1/2 фіналу

18 листопада

Яннік Сіннер (Італія, 4) – Данііл Мєдвєдєв (3) – 6:3, 6:7 (4:7), 6:1

Карлос Алькарас (Іспанія, 2) – Новак Джокович (Сербія, 1) – 3:6, 2:6

Вирішальний матч Підсумкового турніру в Турині між Янніком Сіннером та Новаком Джоковичем пройде сьогодні о 19:00. Фінал ATP Finals в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки зірок світового тенісу.