Руне переміг у першому колі ATP 500 Базель
2023 Oct 25, 13:03 ПП

На турнірі ATP 500 Базель відбулись поєдинки першого кола. Гольгер Руне та Губерт Гуркач виграли свої матчі.

Гольгер Руне – Міомір Кецманович

Перший сет виявився провальним для першого сіяного на ATP 500 Базель. Руне зміг взяти лише одне очко на своїй подачі. Всі інші гейми виграв Кецманович, двічі реалізувавши брейк-пойнт.

У другій партії тенісисти тривалий час захищали свої подачі. Але за рахунку 3:3 серб знову виграв гейм на подачі суперника та вийшов вперед. Проте вже у наступному розіграші Руне зрівняв рахунок. Визначальним став 12 гейм, коли данець з третьої спроби реалізував брейк-пойнт та зрівняв рахунок у матчі.

У вирішальному сеті Руне вже діяв досить впевнено. За рахунку 2:1 Гольгер без перешкод виграв очко на подачі суперника та впевнено довів гру до перемоги. Поєдинок тривав близько 2 годин.

Таким чином Руне взяв реванш за поразку від Кецмановича минулого тижня. На турнірі ATP в Стокгольмі сербський тенісист виграв свого опонента з рахунком 7:6, 6:2.

ATP 500 Базель. Маррей і Штруфф вийшли в 1/8 фіналу

Дивіться матчі в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports. Початок трансляції – щодня о 15:00. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.