2023 Jun 23, 16:30 ПП

Друга ракетка світу Карлос Алькарас переміг Їржі Легечку і вийшов у чвертьфінал турніру ATP 500 в Лондоні. Наступний суперник іспанця – Григор Дімітров.

Карлос Алькарас – Їржі Легечка

Після прикрої, але заслуженої поразки від Новака Джоковича у півфіналі Ролан Гаррос Карлос Алькарас відпочивав майже 2 тижні. Іспанець вирішив відкривати для себе трав’яну частину сезону в Лондоні, і поки не зрозуміло, хто може завадити йому виграти цей турнір ATP 500.

У матчі 1/8 фіналу проти Їржі Легечки Алькарас обидві партії починав з брейку, а далі спокійно і методично добивав суперника. Представник Чехії в другому сеті мав невеличку надію на повернення у гру, але Карлос відіграв всі 3 його брейк-пойнти і без зайвив нервів довів матч до перемоги.

ATP 500. Лондон, 1/8 фіналу

22.06.2023

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) – Їржі Легечка (Чехія) – 6:2, 6:3

Адріан Маннаріно (Франція) – Тейлор Фріц (США, 3) – 6:4, 7:6 (9:7)

Алекс Де Мінор (Австралія, 7) – Дієго Шварцман (Аргентина) – 6:2, 6:2

Григор Дімітров (Болгарія) – Франсіско Черундоло (Аргентина, 8) – 6:3, 7:5

Чвертьфінали турніру ATP 500 в Лондоні відбудуться вже сьогодні. Матч Карлос Алькарас – Григор Дімітров дивіться в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports і на телеканалі Setanta Sports+ о 19:05.

Перед цим другий номер посіву і чвертьфіналіст Ролан Гаррос Гольгер Руне зіграє з Лоренцо Музетті. Початок трансляції на Setanta Sports+ о 16:05.

Промокод на підписку Setanta Sports

Ловіть літні промокоди на знижку від Setanta Sports! З промокодом SUM30 ви отримаєте знижку у 30% на місячну підписку на OTT-платформу setantasports.com. А з промокодом SUM40 – 40% на 2 місяці. Пропозиція доступна до 30 червня як для нових, так і для активних користувачів.