Алькарас і Ціціпас виграли свої півфінали в Барселоні

22 квітня відбулись півфінальні матчі на турнірі ATP 500 в Барселоні. За їхніми результатами фінальну пару склали лідери посіву – Алькарас – Ціціпас.

Карлос Алькарас – Деніел Еванс

Перший сіяний Карлос Алькарас без зайвих проблем переміг британця Деніела Еванса. Іспанський тенісист віддав супернику всього 4 гейма, а перемогу в обох сетах оформлював саме на подачі Еванса (6:2, 6:2).

Другу партію Алькарас, який раніше назвав Барселону особливим місцем для себе, мав вигравати взагалі під нуль. Зробивши 2 брейка, Карлос вів 4:0 і мав подавати, але суперник несподівано зачепився за його гейм і з другої спроби реалізував брейк-пойнт. Та це не допомогло Евансу, адже відігратись шансів вже не було.

Лоренцо Музетті – Стефанос Ціціпас

Ціціпасу довелося витратити на порядок більше сил, щоб пройти Лоренцо Музетті. Другий сіяний провів на корті 2,5 години, хоча мав можливість закрити матч вдвічі швидше, але Музетті відіграв матч-пойнт, а пізніше ще й забрав другий сет.

Перша партія проходила дуже рівно, а ініціативою володів частіше саме італієць. Він двічі робив брейк, але Ціціпасом миттєво відповідав своїм. Але у вирішальний момент, коли відігратися вже не було можливості, подачу суперника забрав саме грек.

В другому сеті Ціціпас заробив матч-пойнт на подачі Музетті за рахунку 5:4, але не тільки відпустив цей гейм, а ще і два наступних (5:7). Злий на самого себе грек потужно почав третю партію, виграв 4 гейми поспіль і спокійно довів справу до перемоги та виходу в фінал.

Минулого року ми вже бачили дуель Алькарас – Ціціпас в Барселоні. Тоді іспанець в напруженому чвертьфіналі переміг грека. Цього року ставки набагато вищі – перемога на статусному турнірі ATP 500.

ATP 500 Barcelona Open, півфінал

22.04.2023

• Карлос Алькарас (Іспанія, 1) – Деніел Еванс (Велика Британія, 12) – 6:2, 6:2
  • Лоренцо Музетті (Італія, 9) – Стефанос Ціціпас (Греція, 2) – 4:6, 7:5, 3:6

Фінал турніру в Барселоні пройде 23 квітня о 17:00 за Києвом. Матч Алькарас – Ціціпас в прямому етері дивіться ексклюзивно на ОТТ-платформі Setanta Sports.