Ферстаппен виграв Гран-прі Китаю, Норріс – другий

Ферстаппен виграв Гран-прі Китаю

Після вдалої гонки в Японії Макс Ферстаппен здобув другу перемогу поспіль. Про аварію за участі Строла, друге місце Норріса, підйом Гемілтона та інші результати Гран-прі Китаю – читайте в огляді Setanta Sports.

Старт гонки був досить спокійним: Ферстаппен очікувано зберіг лідерство, Перес програв позицію Фернандо Алонсо, але швидко її повернув, а згодом Норріс піднявся з четвертого місця на третє.

Визначальною подією став схід Валттері Боттаса всередині гонки. Спершу організатори вивісили жовті прапори, але через те, що машину тривалий час не вдавалось забрати, на трасі з’явився реальний сейфті-кар. Цим скористались майже все гонщики, аби зробити піт-стоп. Алонсо пересів на софт, тоді як більшість взяли медіум і хард.

Під час рестарту Стролл врізався в Рікардо на повороті, а потім Магнуссен мав контакт з Цунодою. Обидва гонщики РБ вибули з гонки, а на трасі знову з’явився сейфті-кар. Це знову змішало карти гонщикам. Норріс став другим, та втримав це місце, Алонсо пропустив вперед Феррарі, а Леклер був третій, проте програв місце Пересу.

Варто відзначити Гемілтона, який провалив кваліфікацію та стартував 18-им, на початку гонки не міг значно піднятись в рейтингу. Але після кількох піт-стопів та сходів суперників справи налагодились. У підсумку гонщик Мерседеса зайшов у залікову зону та став дев’ятим.

Де дивитись Гран-прі Маямі?

Шостий етап сезону пройде за два тижні. Дивіться кваліфікаціюі гонку Гран-прі Маямі в прямому етері на ОТТ-платформі Setanta Sports.