Топ-новини

“Зоря” програла “Маккабі” та інші результати Ліги конференцій

Зоря - Маккабі. Результати Ліги конференцій

Четвертий тур ЛК пройшов без особливих сюрпризів і подарував нам перших учасників плей-оф. Усі результати Ліги конференцій в огляді Setanta Sports.

“Зоря” і “Маккабі” мали зустрітись вперше ще 2 тижні тому, але через військові дії в Ізраїлі УЄФА переніс матч третього туру ЛК. А поєдинок у польському Любліні став холодним душем для луганської команди.

Не можна сказати, що команда Валерія Кривенцова провалила перший тайм. “Зоря” регулярно йшла вперед, створила чимало моментів, але 3 дитячих помилки все це швидко перекреслили.

Вже на 7-й хвилині кремезний захисник гостей Лукассен мало не з лінії воротарського майданчика пʼяткою заштовхав мʼяч у ворота. А потім центребеки луганців двічі загубили Переца в кількох метрах від воріт і на перерву команди пішли за рахунку 0:3. Боляче, не зовсім справедливо, але кожна помилка має свою ціну.

Другий тайм “Зоря” теж провела сильніше за суперника, але “Маккабі” вже зробив свою справу і просто втримував переможний рахунок. В підсумку, ізраїльтяни перемогли 3:1 і піднялись на друге місце в таблиці групи В. Другий матч між цими суперниками відбудеться 25 листопада, а вже в останній день місяця пройдуть поєдинки 5-го туру Ліги конференцій.

Серед інших результатів ігрового дня виділяємо четверту перемогу чеської “Вікторії”, яка гарантувала пльзеньцям вихід одразу в 1/8 фіналу Ліги конференцій. Це єдина команда, яка ще не втрачала очок на груповому етапі. Також вихід у плей-оф вже забезпечили собі “Айнтрахт”, ПАОК і “Брюгге”

“Норшелланн” – “Спартак” (Трнава) – 1:1

Нагадаємо, інший представник України в єврокубках донецький “Шахтар” сенсаційно переміг “Барселону” (1:0) і залишився у боротьбі за плей-оф Ліги чемпіонів.