Топ-новини

Ліга чемпіонів. “Шахтар” здобув перемогу над “Барселоною”

Шахтар переміг Барселону

Донецький “Шахтар” у четвертому турі Ліги чемпіонів переміг “Барселону” з рахунком 1:0.

Огляд матчу “Шахтар” – “Барселона”

У стартових складах команд особливих несподіванок не було. У “Шахтаря” гру пропускали Артем Бондаренко через пошкодження та Юхим Конопля через перебір жовтих карток. У каталонців через травми були відсутні Серхіо Роберто та Френкі де Йонг.

Перший насправді небезпечний момент у матчі мав “Шахтар”. На 15 хвилині матчу Матвієнко вийшов на ударну позицію та пробив з дещо гострого кута прямо у тер Штегена. “Барселона” ж взагалі була в’ялою та безхребетною, сконцентрувавшись на контролі м’яча. Дисциплінована оборона “гірників” у першому таймі не дала створити супернику жодної небезпеки. У каталонців було лише 2 удари і ті повз ворота.

А ось “Шахтар” кілька разів чудово виходив з-під пресингу “Барселони” та отримував багато вільного простору попереду. Один з таких епізодів і завершився голом наприкінці першого тайму. Судаков віддав фантастичну діагональ на Гочолейшвілі, а той подав на Сікана, який ударом головою перекинув тер Штегена.

У другому таймі підопічні Хаві почали активніше йти вперед, але в атаці все одно не вистачало різнобарвності та креативу. З дисциплінованою обороною “гірників” вся гра каталонців збивалась на подачі у штрафний майданчик, які часто з легкістю забирав Різник. Не допомогла навіть заміна одразу чотирьох гравців на 60 хвилині – малюнок гри залишався аналогічним.

Так, “Барселона” змусила захищатись усіх 11 гравців “Шахтаря” та фактично затиснула “гірників” біля власного штрафного майданчика. Так, були небезпечні моменти, які могли завершитись голом. Так, донеччани вже не так часто вибігали в контратаки. Але у “Барселони” не було дієвих інструментів, які могли б дозволити зрівняти рахунок.

“Шахтар” втретє у своїй історії переміг “Барселону”. Тепер “гірники” мають у своєму активі 6 очок після 4 зіграних турів у групі Ліги чемпіонів та залишаються на 3 сходинці. “Барселона” ж з 9 пунктами йде першою.

Ліга чемпіонів, 4 тур

Шахтар” – “Барселона” – 1:0
Гол: Сікан, 40

В наступному турі Ліги чемпіонів “Шахтар” зіграє проти “Антверпена”, а “Барселона” зустрінеться з “Порту”. Матчі відбудуться 28 листопада. А вже 12 листопада “гірники” зіграють з “Дніпром-1” у 14 турі УПЛ. Цей та інші поєдинки чемпіонату України ви зможете переглянути на Setanta Sports.