Результати Ліги конференцій
2023 Oct 06, 11:50 ДП

В другому турі ЛК луганська “Зоря” перемогла “Брейдаблік” і разом з “Гентом” очолила групу В. Всі результати Ліги конференцій в огляді Setanta Sports.

“Брейдаблік” – “Зоря”

“Зоря” провела дуже хороший матч в Ісландії, але її перемога вийшла багато в чому вистражданою. Луганці не реалізували величезну кількість своїх моментів, а наприкінці гри ледь не втратили 3 очки.

Команда Валерія Кривенцова дуже потужно почала, закривши “Брейдаблік” на його половині поля. Герреро і компанія регулярно створювали моменти і ще до перерви могли влаштувати розгром, але єдиний момент реалізував Ігор Горбач, який забив перший гол у дорослому футболі.

Якщо до перерви господарі тільки відбивались і жодного разу не влучили по воротах Турбаєвського, то в другому таймі ситуація змінилася. “Брейдаблік” вирівняв гру і почав підтискати. Щонайменше двічі ісландці могли відігратися, але голкіпер “Зорі” впорався з ударами впритул.

В підсумку, фінальний свисток зафіксував рахунок 0:1. Це перша виїзна перемога “Зорі” в єврокубках за кілька років.

“Норшеллан” – “Лудогорець” – 7:1

Нагадаємо, “Шахтар” також виграв свій єврокубковий матч на цьому тижні. “Гірники” оформили видатний камбек у яскравому поєдинку з “Антверпеном” (3:2).