“Зоря” грюкнула дверима та інші підсумки 6 туру Ліги конференцій

Зоря - Брейдаблік. Підсумки 6 туру Ліги конференцій

У своєму останньому матчі в цьому році луганська “Зоря” розгромила “Брейдаблік” (4:0). Підсумки 6 туру Ліги конференцій в огляді Setanta Sports.

В останньому турі Ліги конференцій вирішувалось не так багато серйозних питань. Більшість учасників плей-оф стали відомі достроково, тому в останньому турі увагу привертали всього кілька матчів.

Перш за все, мова про луганську “Зорю”, яка проводила останній єврокубковий матч в сезоні. А може і останній на найближчі кілька років, бо в УПЛ у команди справи йдуть не найкращим чином

За перші 20 хвилин луганці просто знищили “Брейдаблік”, забивши 3 мʼячі. Оборона ісландців просто не встигала за гравцями “Зорі” і губилася в перехідних фазах, через що отримувала момент за моментом біля своїх воріт.

Серед інших матчів відзначимо поразку АЗ, яка не дозволила нідерландцям вийти в плей-оф. У разі перемоги над “Легією” алкмаарці піднялися б на друге місце в групі, натомість вони програли 0:2 і пропустили далі поляків.

А от “Лудогорець” з аналогічним завданням впорався. Болгари обіграли “Норшелланн” завдяки голу на останніх хвилинах (1:0) і разом із “Фенербахче” обійшли данців у турнірній таблиці.

Також звертаємо увагу на пльзенську “Вікторію”, яка стала єдиною командою Ліги конференцій, що виграла всі шість матчів групового етапу.

“Лілль” – “Клаксвік” – 3:0
Голи: Язіджи, 29 (п), Гомес, 87 (п), Жегрова, 90+6 (п)
Вилучення: Даніельсен , 84, Андреасен, 90+4 (обидва – “Клаксвік”)

“Лудогорец” – “Норшелланн” – 1:0

Паралельно до Ліги конференцій проходив і 6 тур Ліги Європи, в якому визнчались ще 8 учасників плей-оф ЛК. “Олімпіакос”, “Аякс”, “Бетіс”, “Штурм”, “Юніон”, “Маккабі” (Хайфа), “Серветт” і “Мольде” посіли третє місце у своїх групах і опустились у третій єврокубок. Непогане підсилення, чи не так?

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: НБА, АПЛ, Бундесліга, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.