ЧС-2022. Японія перемогла Іспанію та вибила Німеччину з турніру

Японія та Іспанія - у плей-оф ЧС-2022 | Setanta Sports

У групі E відбулась інтригуюча розв’язка, де Німеччина перемогла Коста-Рику, а Японія здолала Іспанію.

Японія перемогла Іспанію та вийшла у плей-оф з першого місця

Іспанці створили кілька моментів на старті зустрічі та швидко вийшли вперед, на 11-ій хвилині Мората ударом головою відкрив рахунок у матчі. Перша половина гри завершилась перемогою Луїса Енріке, але Японія видала ударний старт другого тайму.

На 48-ій хвилині Ріцу Доан сильним ударом з дальньої відстані прошив Унаї Сімона. А ще через 3 хвилини Ао Танака вивів Японію вперед. Спочатку рефері не зафіксував гол, адже здалось, що перед цим м’яч покинув межі поля, але VAR розставив все на свої місця. Перемога Японії 2:1 та перше місце у квартеті.

Німеччина перемогла Коста-Рику, але вилетіла через різницю м’ячів

Старт матчу був схожий на паралельний, Гнабрі на 10-ій хвилині ударом головою вивів Німеччину вперед, і у першому таймі команди більше не забивали. А ось у другій 45-хвилинці Коста-Рика несподівано зрівняла рахунок стараннями Техеди, а на 70-ій заштовхала у ворота Ноєра і другий м’яч.

Німці швидко відігрались стараннями Гаверца, а згодом Кай зробив рахунок 3:2. Крапку у матчі поставив Фюллькруг, але насправді його гол вже мало що вирішував. Попри перемогу 4:2 команда Фліка покинула турнір.

Як розгорталась ситуація у групі

Після першого тайму Іспанія та Німеччина перемагали у своїх матчах та удвох виходили у 1/8 фіналу. У другому таймі Японії забила, і команда Фліка опустилась за зону плей-оф, а коли вперед вийшла Коста-Рика, там опинилась і Іспанія.

Німці все ж забили тричі, врятувавши своїх європейських суперників. Але щоб також вийти у плей-оф команді Фліка потрібно було перемагати з різницею у 7 м’ячів, або ж сподіватись, що Іспанія все ж зіграє з Японією внічию.

Проте цього не сталось, а відтак у 1/8 фіналу Японія зустрінеться з Хорватією, а Іспанія зіграє проти Марокко.