Вокер: “Не збираємось розстилати червону доріжку перед Мбаппе”

Захисник збірної Англії Кайл Вокер поділився своєю думкою про Кіліана Мбаппе перед матчем чемпіонату світу з Францією.

Що сказав Вокер

“Ми поважаємо Мбаппе як хорошого гравця в хорошій формі, але я не збираюся розстилати для нього червону доріжку і казати йому йти і забивати.

Я представляю свою країну в чвертьфіналі чемпіонату світу, це означає перемогти або померти. Якщо ми програємо, ми їдемо додому. Він не стане на моєму шляху до перемоги на чемпіонаті світу для Англії”.

Також у Вокера запитали, чи розуміє він, чому так багато питань про їх дуель на футбольному полі.

“Звичайно, я розумію, я граю у футбол. Я розумію, що мені потрібно зробити, це зупинити його. Це, мабуть, легше сказати, ніж зробити .

Але я не недооцінюю себе. Як я вже говорив, я грав з ним раніше і зустрічався з чудовими гравцями, виступаючи за Англію, “Манчестер Сіті” та інші клуби”.

Як виступає Мбаппе на чемпіонаті світу

Нападник зіграв в усіх 4 поєдинках Франції на чемпіонаті світу та забив 5 голів, зокрема відзначився дублем у воротах Польщі у матчі 1/8 фіналу. Показник очікуваних голів xG Мбаппе – 2,69. Тобто нападник забиває більше, ніж у нього було шансів.

Також Мбаппе прямо зараз є найкращим бомбардиром чемпіонату світу. У середньому француз забиває кожні 59 хвилин. Також нападник віддав 2 результативні передачі, що також є одним з найкращих показників на чемпіонаті світу. Більше лише у Гаррі Кейна та Бруну Фернандеша – по 3.

Матч між Англією та Францією у чвертьфіналі чемпіонату світу відбудеться 10 грудня, початок поєдинку – о 21:00.