ЧС-2022. Франція впевнено перемогла Польщу завдяки дублю Мбаппе

ЧС-2022. Франція пройшла Польщу | Setanta Sports

У 1/8 чемпіонату світу Франція здолала Польщу з рахунком 3:1 та вийшла до чвертьфіналу.

Сенсації не сталось. Франція спокійно перемогла своїх європейських суперників продемонструвавши впевнену гру. Польща мала свой вбивчий момент на 38-ій хвилині, але потрійний удар з воріт виносили або Льоріс, або захисники.

Ще у першому таймі Жиру відкрив рахунок у матчі, хоча до цього не реалізував 100% момент. А у другій половині зустрічі феєрив вже Мбаппе. Спершу нападник отримав м’яч при контратаці французів та сильним ударом вразив ворота Щенсного, а потім класно пробив у дальню дев’ятку.

Вже на останніх хвилинах додаткового часу поляки заробили право виконати пенальті. Левандовський не реалізував його з першого разу, але арбітр попросив перебити. Вдруге Роберт не схибив. Підсумковий рахунок 3:1.