УПЛ. “Зоря” впевнено перемогла “Львів”

11 березня в УПЛ 4 матчі УПЛ. “Зоря” та “Інгулець” здобули перемоги.

“Зоря” впевнено здолала “Львів” з рахунком 3:1. Перший гол луганці забили на 34 хвилині. Русин увірвався у штрафний майданчик, отримав передачу від Герреро та спрямував м’яч у ворота.

Вже у другому таймі перевагу подвоїв Імереков. Захисник забив головою після подачі з флангу. А на 70 хвилині рахунок став 3:0. Чудовий удар в дотик вдався Булеці. “Львів” відповів влучним ударом головою від Бугая вже на останніх хвилинах.

У інших матах “Минай” та “Олександрія” зіграли внічию 1:1, “Інгулець” здолав “Металіст” – 2:1, а “Чорноморець” та “Металіст 1925” сильнішого не виявили – теж 1:1.